Резніков розповів деталі про збивання «Кинджала» над Києвом
Patriot vs «Кинджал»
Міністр оборони України Олексій Резніков підтвердив, що під час ракетної атаки на Київ, система ППО Patriot збила російську ракету «Кинджал».
Він наголосив, що це спростовує міф про те, що російська зброя «не має аналогів». Про це він написав у Twitter.
Резніков наголосив, що російська пропаганда намагається нав'язати наратив про те, що російська зброя є найкращою у світі та єдиною у своєму роді, мовляв «немає аналогів».
Читайте також: Україна стала першою країною в світі, яка знищила балістичну ракету із ЗРК Patriot.
Це велика помилка. Система Patriot, новий потужний засіб української протиповітряної оборони, збила гіперзвукову аеробалістичну ракету Х-47, яку російські військові злочинці запустили по нашій країні. Раніше ми не мали можливості знищувати такі цілі, але з підтримкою наших друзів неможливе стає можливим!", - наголосив міністр.
varta1.com.ua: Новини
Поліціянтам в Україні підвищать зарплати
Метою ухвалення законодавчого акта є закріплення мінімального, гарантованого рівня посадового окладу поліціянта
Президент розповів, хто представлятиме Україну на переговорах зі США у Саудівській Аравії
Україну на переговорах з американською делегацією у Саудівській Аравії представлятимуть четверо високопосадовців
Словаччина вже не розраховує на постачання російського газу через Україну
У словацькій компанії SPP не підтвердили створення дочірньої компанії в Україні для організації транзиту російського газу
Найкоментованіше
- росія може завдати масованого удару на Різдво, - Зеленський
- В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
- Зеленський привітав українців зі святами та озвучив "побажання" путіну
- росія відхилила україснький мирний план з 20 пунктів, - Bloomberg
- Українцям з 2026 року для виходу на пенсію у 60 років потрібно буде мати 33 роки офіційного стажу
Найчитаніше
- В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
- Пішов з життя легендарний ведучий львівського телебачення Петро Остапишин
- У Верховній Раді хочуть обмежити «можливості для ухиляння» від служби студентам-чоловікам
- Стало відомо про загибель молодого десантника з Львівщини: 26 грудня «на щиті» повертається воїн Володимир Олексин
- Підтверджено загибель молодого Героя зі Львівщини, який з червня вважався безвісти зниклим
Коментарі