рф має нову ціль на Сході, - ЗСУ

рф намагається досягти більших результатів

Фото: російський диктатор володимир путін (Getty Images)

Про це повідомив в ефірі телемарафону начальник пресслужби оперативно-стратегічного угруповання військ (ОСУВ) «Хортиця» Ілля Євлаш.

«Ворог хоче захопити цей плацдарм з подальшим просуванням на Лиман. Якщо дивитися комплексно, то ворог намагається сунути через Часів Яр до Костянтинівки із виходом на Краматорсько-Слов'янську конгломерацію. І з північного флангу через Терни, Ямполівку та Лиман в напрямку Слов'янська», - розповів він.

Насамперед рф хоче оточити Слов'янськ та Краматорськ для подальшого захоплення цих міст.

«Ця тактика не нова, ворог її вже намагався її використовувати й раніше - брати населені пункти в лещатки, але наразі ворог наштовхується на шалений опір наших захисників. Тим більше зараз погода досить несприятлива для наступальних дій, адже техніка застрягає в багнюці, то ж у нас є час на підготовку», - сказав Євлаш.

Читайте також: Резонансний випадок на Прикарпатті: один з нападників на людей пояснив свій вчинок (ВІДЕО)

 

«Ворог відчув цей потужний, болючий удар по своїй авіації. Однак, на жаль, у ворога є багато ще літаків, які вони можуть використовувати. Я вважаю, що зараз вони обдумують, як можна змінити тактику, оскільки 10 Су за 10 днів - це надзвичайно відчутні втрати. Оскільки літаки - це високотехнологічний витвір військового озброєння. Навіть за умови домінації ворога в повітрі та в кількості цих летючих засобів він не може собі дозволити щодня втрачати по одному чи навіть кілька літаків», - пояснив Євлаш.

varta1.com.ua: Новини

Юлія Зуб