РФ намагається диктувати Україні умови обміну, - Буданов
Очільник ГУР заявив, що Україна дотримується домовленостей зі Стамбула, попри маніпуляції з боку ворога
Росія чинить інформаційний тиск та намагається одноосібно диктувати умови обміну полоненими, попри досягнуті раніше домовленості. Про це заявив керівник Головного управління розвідки Міноборони Кирило Буданов.
«Ми ретельно дотримуємося домовленостей, досягнутих у Стамбулі. Кого, коли і як міняти — не має бути чиїмось одноосібним рішенням», — підкреслив Буданов.
За його словами, будь-який тиск чи маніпуляції у цьому процесі є неприйнятними, особливо з боку країни-агресора, яка й спричинила масові страждання.
Буданов додав, що Координаційний штаб продовжує наполегливо працювати над реалізацією репатріаційних заходів, які вже заплановані на наступний тиждень.
«Про деталі було поінформовано уповноважених осіб ще у вівторок. Все йде за планом, попри брудну інформаційну гру ворога», — запевнив очільник ГУР.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
Поліція розслідує стрілянину в школі на Закарпатті як теракт
Поліція перевіряє канали комунікації, через які здійснювався вплив на неповнолітнього
Зеленський оцінив роботу ППО під час нічної російської атаки
Зеленський додав, що проблему нестачі перехоплювачів для балістики він обговорив на зустрічі з нідерландським прем'єром
Як правильно пити сидр у теплий сезон: температура, келих, поєднання з їжею і типові помилки
Багато хто п’є його як газовану воду — прямо з пляшки, максимально холодним — і втрачає половину смаку
Найкоментованіше
- У Києві на місці колишнього пам'ятника Леніну встановлять пам'ятник Мазепі
- Зеленський вніс до Ради законопроєкт про Український національний пантеон
- У понеділок Львівщина попрощається з воїном, який загинув на Курщині
- З вівторка на Львівщині діятимуть графіки погодинних відключень світла
- У Львові через спеку госпіталізували п’ятьох пацієнтів
Коментарі