РФ не почне жодних переговорів, доки не вижене з Курська всіх українських солдатів, - WP
Якщо переговори відбудуться, Росія хоче переконатися, що для дебатів буде лише українська земля
Останніми днями боротьба за контроль над приблизно 200 квадратними милями землі на заході Росії стала ще жорстокішою, оскільки Кремль напередодні можливих переговорів із прийдешньою адміністрацією Трампа про припинення війни, схоже, налаштований виключити російську землю з рівняння. Про це пише WP.
Минулого тижня Росія почала новий контрнаступ, за словами українських військових і військових аналітиків, наповнивши лінію фронту хвилями солдатів. За оцінками американської розвідки, вона також направила в регіон щонайменше 10 000 північнокорейців. Новий напад був безладним, але безжальним і почався після того, як Дональда Трампа, який пообіцяв швидко припинити війну, було обрано президентом США.
Це демонструє зростаючу оцінку Кремлем того, як Курськ може зіграти в майбутніх переговорах: якщо переговори відбудуться, Росія хоче переконатися, що для дебатів буде лише українська земля.
«Зрозуміло, що Москва не почне жодних переговорів, доки не вижене з Курська всіх українських солдатів», — сказав The Washington Post Костянтин Ремчуков, який перебуває в кремлівських колах.
Президент Росії Володимир Путін не хоче, щоб Курськ використовувався як розмінна монета, а також не хоче, щоб його змусили відмовитися від української території, яку він захопив після вторгнення Росії. Нещодавні згадки Путіна про те, що будь-яка угода має відображати «реалії на місці», стосуються сподівань Росії відвоювати Курськ.
varta1.com.ua: Новини
Україна майже вичерпала запаси ракет до систем ППО Samp-T
Україна вже кілька тижнів просить Італію і Францію надіслати щонайменше 50 ракет Aster-30
Підозрюваним у вбивстві Ганула є військовий, який перебував у СЗЧ, - Нацполіція
Під час обшуку в нього вилучили пістолет, а також гранати
Стефанішина назвала рік вступу України до ЄС
Серйозність намірів ЄС також можна оцінювати по зусиллях Угорщини з блокування їх реалізації
Найкоментованіше
- У Міносвіти виступають проти повної заборони російської мови в школах
- У Львові чоловік застосував газовий балончик проти військовослужбовця та двох представників поліції (ВІДЕО)
- Стрілянина на Буковині: поліцейський застосував зброю, щоб зупинити ухилянта-втікача
- росія, ймовірно, захопила Покровськ, - ISW
- У Львові водій наїхав на собаку (ВІДЕО)
Найчитаніше
- У Міносвіти виступають проти повної заборони російської мови в школах
- У Львові розглядають дві локації для майбутнього військово-меморіального цвинтаря
- На Львівщині трагічно загинули двоє військовослужбовців навчального центру
- При виконанні обовʼязків військової служби загинув воїн зі Львівщини Юрій Васильєв
- Сьогодні стелиться остання земна дорога для сімох загиблих на війні військовослужбовців з Львівщини
Коментарі
Переговори з москалями не вести допоки в Україні не залишиться жодного російськомовного - через ВАС русомовних і війна. Пам'ятаємо через яку мову війна російську!
Переговори з москалями не вести допоки в Україні не залишиться жодного кацапа!