рф вже тиждень проводить «вибори» в окупованих районах Запорізької області
Збирають голоси мешканців окупованих територій
![](/uploads/media/bc/cb/bccbe3d65733f09bccb66ce093a7b8e9_w640.jpg)
Російські окупанти вже тиждень збирають голоси мешканців окупованих територій Запорізької області в рамках проведення псевдовиборів у фейкові органи влади рф на захоплених територіях, повідомив мер Мелітополя Іван Федоров.
«Приходять додому в супроводі автоматників, »рекомендують« не відмовлятися голосувати, щоб не було проблем, »радять« обирати певну політсилу, звісно путінську »единую россию«», - написав Федоров у телеграм-каналі.
Читайте також: З окупованого Криму вилетів іранський транспортний літак – ЗМІ
Він зазначив, що таким чином уже було «забезпечено явку» у 25%.
«Україна не визнає вибори на ТОТ. Усі причетні до них організації є злочинцями за українським законодавством. Повідомити про колабораціоністів - членів виборчих комісій можна на пошту zradnyk@mlt.gov.ua», - нагадав Федоров.
![](/uploads/media/c2/2e/c22e115c870261184ab5b768f133b6c0_w1280.jpg)
По Україні оголошена повітряна тривога: сирени лунають в усіх областях
Не ігноруйте загроз
![](/uploads/media/0a/yz/0ayz038855fd0a5f744776e5fec5ea0b_w1280.jpg)
Увага! По всій Україні оголошена повітряна тривога
Всі в укриття!
![](/uploads/media/aa/b4/aab403a0eca695e05f1e21cf3c75c722_w1920.jpg)
В Україні знову оголошена масштабна повітряна тривога
Всі в укриття!