Рф запустила фейк про підготовку підриву СБУ «Хімпрому»
«Хімпром» було знищено ще 10 років тому

Росіяни вигадали історію про «підрив» СБУ «Хімпрому». Про це повідомляє Центр стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки.
Міноборони рф повідомило, що «за підтвердженою інформацією» СБУ замінувала сховище зі 120 тонами хлору на заводі. І нібито його планують підірвати для звинувачення росії у створенні катастрофи, що спричинила загибель місцевих мешканців.
Однак, завод «Хімпром» у Первомайському було ліквідовано ще у 2012-му, будівлі цехів знесено, а залізничні колії до них розібрано.
varta1.com.ua: Новини

На переговорах категорично не можна обговорювати скорочення ЗСУ, це єдина гарантія існування України, - політик Палатний
Під час майбутніх перемовин в жодному разі не можна обговорювати скорочення Збройних сил України та військово-промислового комплексу

Рютте не проти відновити відносини з Москвою після війни
Після завершення війни із росією хочуть крок за кроком відновити нормальні відносини

Залужний анонсував запуск паспортного сервісу для українців у Британії
Посол повідомив, що обговорив можливість залучення до роботи в паспортному сервісі українців із досвідом роботи з документами, які вже перебувають у Великій Британії
Найкоментованіше
- Стало відомо, хто розклеїв у Львові плакати із закликами до диверсій
- У Львові скасували акцію на підтримку трансгендерних людей (ВІДЕО)
- Камери зафіксували, хто покинув військове авто у львівському парку (ВІДЕО)
- Львівські перевізники звернулися з проханням підвищити тарифи на проїзд в автобусах
- У Львові чоловік ліг під колеса трамваю і загинув (ФОТО)
Коментарі