рф змінила тактику: в ОК «Південь» пояснили, чому ворог перейшов на обстріли балістикою

Для чого їм це потрібно

Фото ілюстративне

Росіяни б'ють по території України зараз частіше балістичними та надзвуковими ракетами. Водночас крилаті ракети почали використовувати значно менше. Виділяють кілька причин таких змін у поведінці агресора. Про це розповіла керівниця координаційного пресцентру Сил оборони Півдня України Наталія Гуменюк, також розповівши про актуальну загрозу ракетних обстрілів, пише 24 канал

росія змінила тактику, почавши накопичувати крилаті ракети.

Є низка версій, чому окупанти вирішили зараз надавати перевагу атакам балістикою та надзвуковими ракетами.

«Не можна ігнорувати такий висновок аналітики, що росіяни накопичують ті ракети, які збиваються, Х-101, Х-555, Х-55. Їх можуть використовувати для масованих ракетних ударів вже в час опалювального сезону» – зазначила Наталія Гуменюк.

Ворог знову може вдатися до енергетичного терору України, який викликаний особливостями самого періоду.

«Для ефекту підтримання своєї присутності, постійної загрози, для підтримання напруження і вирівнювання коефіцієнта атаки й збиття, зараз вони можуть застосовувати точкові ракетні удари. Балістикою, надзвуковими ракетами – для підтримки розуміння, що вони ще не програли», – заявила Гуменюк.

Додамо, що корабельне угруповання ворога станом на сьогодні зосереджено в Чорному морі, з Азовського – окупанти усе вивели.

Зараз на бойовому чергуванні є 10 одиниць. Крім того, вивели росіяни підводний ракетоносій – Україні загрожують 4 ракети типу «Калібр». Нагадаю, що пуски з підводного човна виявити складніше.

«Знову проглядається згадана тактика – (використання – ред.) балістики, надзвукових ракет або ускладнене виявлення під час пуску підводного човна,»– додала Гуменюк.

Читайте також: поліція ідентифікувала 48 тіл загиблих у селі Гроза, 7 залишаються зниклими безвісти

В ОК «Південь» закликали відповідально підходити до сигналів повітряної тривоги та негайно на них реагувати, тому що такі пуски росіян можуть бути дуже швидкісними.

 

varta1.com.ua: Новини

Ярошенко Олена

Читайте також