Рятувальники витягли собаку з 10-метрового колодязя
У Сарнах собака впав в 10-метровий колодязь, на допомогу прийшли рятувальники.
У Сарнах Рівненської області серед ночі рятувальники витягли собаку з 10-метрового колодязя. Про це повідомляє ГУ ДСНС України у Рівненській області.
"Близько опівночі 26 липня до рятувальників звернулися місцеві мешканці та повідомили про те що у Сарнах, поблизу вул. Гоголя – у відкритий колодязь глибиною близько 10 метрів впала собака. На місце терміново прибув черговий караул ДСНС", – розповідають в управлінні.
По тварину спустився один із рятувальників. Він дістався до собаки за допомогою драбини, обв'язав його мотузкою, після чого колеги обережно підняли пса на поверхню. На щастя, він не постраждав.
Тим часом у ДСНС закликали мешканців закривати або огороджувати відкриті колодязі, аби уникнути трагедій, адже постраждати можуть як тварини, так і з люди.
varta1.com.ua: Новини
У Луцьку затримали екс-поліцейського за спробу переправити ухилянтів
Дмитро Костюк отримав три роки пробаційного терміну та конфіскацію майна за організацію незаконного перетину кордону.
Вибух гранати в Тернополі: загинули двоє людей
Трагедія сталася 25 липня у квартирі багатоповерхівки на вулиці Винниченка. Поліція встановлює всі обставини події.
Прикордонники виявили у водіїв радянські медалі та старовинні монети
Всі вилучені предмети передали на експертизу для подальшого дослідження.
Найкоментованіше
- ТЦК та поліція вилучатимуть в українців гучні мотоцикли та передаватимуть ЗСУ
- МВФ вимагає від України до кінця березня підняти податки
- На війні загинув син генерала СБУ
- У Львові планують призупинити безкоштовні пересадки та обмежити пільговий проїзд у громадському транспорті
- У Львові медбрат військового госпіталю погрожуючи пістолетом звільнив брата від ТЦК
Найчитаніше
- На війні загинув син генерала СБУ
- Громадяни України мають сплачувати податки за подарунок або спадщину від нерезидента
- У селі на Львівщині в закинутій будівлі знайшли тіло чоловіка
- У Львові медбрат військового госпіталю погрожуючи пістолетом звільнив брата від ТЦК
- Воїн зі Львівщини, якого поховали з військовими почестями, перебуває у російському полоні
Коментарі