Рідні брати з Волині воюють на різних сторонах фронту: один захищає Київ, інший бомбить Миколаївщину

Зрадника проклинають рідні і земляки

Михайло Зусько /Скриншот відео ТСН

Михайло Зусько — російський генерал-лейтенант народився у селі Ветли на Волині. Нині ж у Ветлах, яке вздовж українсько-білоруського кордону, проклинають Михайла  Зуська, бо саме він зараз воює в Україні на боці Росії і віддає злочинні накази. 

Як інформує «Радіо «Трек»», у сім’ї Зуськів — 12 дітей, один з рідних братів зараз захищає від російських окупантів Київ.

Племінниця російського генерала каже, що тепер у родині вважають, що їх 11 дітей, брата-зрадника ненавидять.

Уродженець Волині, тоді ще генерал-майор ЗС РФ, ще 2014 року брав участь у війні проти України, кажуть у селі.  

Разом зі своїми 12 братами і сестрами Михайло Зусько навчався у місцевій школі. Після школи як пішов у Рязанське училище в Росії, так там і залишився.

Певний час ми навіть ним гордилися, у школі висів його портрет як приклад для дітей. Але той, кого ставили у приклад, навіть не приїхав на похорон матері, якої не стало два роки тому. У цьому селі досі живуть дві його сестри і брат.

Місцеві кажуть: сім’я була хороша, з яких причин виріс такий нелюд – невідомо. А ще розповіли, що мати Мизайла Зуська перед смертю відмовилася від свого сина.

Російська 58 армія, яку очолює  виходець з Волині наразі зазнає збитків на Миколаївському напрямку, де мужньо боронять рідну землю українські воїни. Командувач армії генерал-лейтенант Михайло Зусько проявив себе як бездарний стратег.

Під його командуванням у марних пробах взяти Вознесенськ знайшов свою смерть цілий батальйон тактичної групи сьомої гвардійської дивізії.

У Головному управління розвідки встановили, що саме Зусько безпосередньо брав участь у формуванні резерву війська та командував окупацією Донецька у 2014 році.

Зокрема, саме Зусько організував переправлення до Росії майна, викраденого на підприємствах окупованого Донбасу та у приватних осіб.

varta1.com.ua: Новини

Володимир Садовий

Читайте також