Рівненщина відмовилася прийняти евакуйованих із китайського Уханя: які причини

filestoragetemp31
filestoragetemp31

Центр громадського здоров’я МОЗ звертався до управління охорони здоров’я Рівненщини з проханням розмістити евакуйованих із Китаю українців та іноземців. Рівненська обласна державна адміністрація заявила про відсутність можливості забезпечити необхідні заходи у лікувально-профілактичних закладах краю.

Про це йдеться у відповіді Рівненської обладміністрації «Українським новинам» на запит про облаштування в Рівненській області карантинних зон.

«Повідомляємо про відсутність можливості забезпечення необхідних заходів в лікувально-профілактичних закладах області», — сказано в ньому.

У відповіді зазначено, що згідно з методичними вказівками планування заходів щодо запобігання занесення і поширення в Україні небезпечних інфекційних захворювань, які затверджені наказом Міністерства охорони здоров’я від 12 березня 2007 року, Рівненська область розглядається як територія, яка не має прямих транспортних зв'язків з країнами, неблагополучними по карантинних та інших небезпечних інфекційних захворювань.

Зазначається, що державна установа "Центр громадського здоров’я МОЗ зверталася до управління охорони здоров’я Рівненської обладміністрації 10 лютого.Також зазначимо, що літак спеціального рейсу PQ7301, на якому евакуюватимуть громадян України та іноземних держав із міста Ухань у Китаї, вилетів із міжнародного аеропорту “Бориспіль”.

Читайте також: Евакуація з госпіталю на Львівщині: у ЛОДА скликали брифінг (наживо)