Рівненські поліцейські вилучили понад 22 тонни фальсифікованого спирту у 56-річного львів'янина (фото)
На автодорозі «Київ–Чоп», у селі Грушвиця Друга, Рівненського району, оперативники зупинили вантажівку з незаконним товаром. У салоні транспорту знайшли 200 літрів фальсифікованого спирту. Про це повідомили в Поліції Рівненської області.
Під час перевірки документів, керманич вантажівки «SKANIA» із напівпричепом — 56-річний мешканець міста Львів надав документи на вантаж, однак поліцейські виявили ознаки підробки. За цим фактом розпочали досудове розслідування.
Втім, водій не дозволив оглянути поліцейськими свій транспортний засіб. Відповідно до ухвали суду було проведено санкціонований обшук у вантажівці, яка належить 36-річній львів’янці. Під час обшуку знайшли 113 бочок об’ємом 200 літрів, кожна з яких наповнена рідиною з характерним запахом спирту. Поліцейські вилучили фальсифікат загальною місткістю 22 т 600 л.
Фото: Нацполіція у Рівненській області
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
На Прикарпатті судитимуть суддю, яка на смерть збила пішохода
Унаслідок ДТП один із чоловіків загинув на місці, інший отримав тілесні ушкодження
У Києві через недбалість лікаря пацієнт осліпнув на одне око
Дії лікаря-отоларинголога кваліфіковано як неналежне виконання медичним працівником своїх професійних обов’язків
На Львівщині чоловік зґвалтував 13-річну племінницю
На початку червня 2025 року вночі в одному з сіл Яворівського району засуджений напідпитку зґвалтував свою племінницю
Найкоментованіше
- В Україні за пісні російською мовою у кафе та ресторанах зможуть карати великим штрафом без попередження
- В Україні більше не існує «непридатних із виключенням із військового обліку»
- Суд відправив під варту без застави водія, через якого загинули троє дівчат на Львівщині
- Посадовець ТЦК на Львівщині фіктивно оформив знайомого на службу
- З Польщі до України екстрадовано 44-річного чоловіка
Коментарі