Різала лезом і знімала: неповнолітня дівчина знущалася над твариною (ФОТО, ВІДЕО)

Поліція відреагувала на ситуацію

Черговий випадок дитячої жорстокості по відношенню до тварини стався на Одещині. В мережі оприлюднили відео, як 12-річна дівчинка різала лезом собаку. Про це повідомили на сторінці зоозахисної організації URSA

Зазначно, що дівчина вчинила акт знущання, використовуючи лезо для порізу носа свого беззахисного песика, та знімала це на відео.

«З травм тварини видно, що вона вчиняє подібне не вперше. Наша організація наполегливо закликає Поліція Одеської області взяти ситуацію під контроль та вжити рішучих заходів для проведення ретельного розслідування цього випадку, з негайною конфіскацією тварини.
Звертаємось до громадськості з проханням долучитися до поширення цієї інформації в соцмережах з тегами поліції та в телеграм-каналах Одеси. Якщо ви володієте інформацією про родину дівчини та їхнє місцезнаходження, просимо терміново звертатися до нас. Ми готові негайно включатися юридично», - йдеться у повідомленні.

За оновленою інформацією, у зоозахисників повідомили, що обласна поліція відреагувала на ситуацію.

«Пса на імʼя Бек та іншу собаку було вилучено з родини, передано в лікарню на огляд, а потім — до притулку. До неповнолітньої жительки Подільщини, яка знущалася з домашнього пса, будуть застосовані заходи виховного характеру. Відео було знято 2 роки тому і тільки зараз потрапило у відкриті соцмережі. На той момент неповнолітній було 12 років. Сама вона прокоментувала свій вчинок так: повторила дії, які побачила в Інтернеті.
Дякуємо Поліції Одеської обл. за оперативне реагування! Тримаємо справу на контролі», - додали на сторінці організації.

«Правоохоронці з’ясували, що собаці, якого родина свого часу взяла з вулиці, юна власниця спричинила тілесні ушкодження два роки тому. Свої дії вона зняла на телефон і опублікувала у закритому телеграм-каналі. По відкритих соціальних мережах відео почало «гуляти» тільки зараз. На той час дівчині було 12 років, тобто вона не досягла віку, з якого настає кримінальна відповідальність за скоєний злочин. Відтак поліцейські клопотатимуть у суді щодо застосування відносно неї заходів виховного характеру», - розповів начальник Подільського районного управління поліції Олег Жуковський.

Фото поліції Одеської області

Також полковник поліції зазначив, що неповнолітня виховується у повній родині, яка раніше не потрапляла у поле зору правоохоронців і характеризується за місцем мешкання позитивно.

Читайте також: мешканець Кривого Рогу вистрілив з гранатомета і поцілив в одну з квартир багатоповерхівки (ФОТО/ВІДЕО)

Мати пояснила, що ніколи не помічала за донькою жорстокості. Вони приютили двох собак та доглядали за ними.

varta1.com.ua: Новини

Ярошенко Олена

Читайте також