Різанина у Моршині: чоловік вдарив ножем дружину в живіт, а вона його - у пах
За вчинене кримінальне правопорушення жінці загрожує позбавлення волі на строк до п’ятнадцяти років. Про це повідмоляє Відділ комунікації поліції Львівської області.
В Стрийський відділ поліції 6 жовтня о 12.07 зателефонувала 44-річна жителька міста Моршин. Вона повідомила, що під час сварки з чоловіком вдарила його ножем, внаслідок чого той помер.
Працівники поліції попередньо встановили, що конфлікт між подружжям виник вранці після святкування дня народження заявниці. Під час словесної перепалки, яка переросла у бійку, 47-річний місцевий мешканець вдарив кухонним ножем дружину у живіт, а вона його - у пах. Лезо пошкодило стегнову артерію, і чоловік помер від гострої крововтрати.
Жінка затримана в порядку ст. 208 Кримінально-процесуального кодексу України. Відкрите кримінальне провадження за ч.1 ст.115 Кримінального кодексу України (умисне вбивство). Вчинення цього злочину карається позбавленням волі на строк від семи до п’ятнадцяти років.
Досудове розслідування триває.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
В Україні запровадять обовʼязковий техогляд для всіх авто
Євросоюз нам поставив цей критерій змін до кінця 2027 року
Після ударів РФ ЄС підтвердив посилення підтримки України
ЄС надає підтримку по всій Україні, щоб вона змогла витримати і пережити цю війну терору
Зеленський оцінив роботу ППО під час нічної російської атаки
Зеленський додав, що проблему нестачі перехоплювачів для балістики він обговорив на зустрічі з нідерландським прем'єром
Найкоментованіше
- Європейська країна може депортувати українців мобілізаційного віку, які не мають підстав для тимчасового захисту
- Путін хоче захопити південь України, - The New York Times
- У Польщі стався інцидент з агресивною поведінкою двох жінок щодо українців
- Зеленський не може знайти кандидата на посаду посла України в США, - Politico
- На Рівненщині пʼяний неповнолітній водій насмерть збив вагітну жінку
Коментарі