Роботу найбільшого на українсько-польському кордоні вантажного пункту пропуску паралізовано страйком далекобійників
У черзі на виїзд з України 2600 вантажівок...
Роботу найбільшого на українсько-польській ділянці кордону вантажного пункту пропуску «Ягодин–Дорогуськ» паралізовано страйком польських далекобійників. Просимо міжнародних перевізників обирати інші шляхи доставки експорту до Європи, повідомили у Державній митній службі України.
Впродовж зміни (12 годин) ночі з 5 на 6 вересня на виїзд з України через «Ягодин-Дорогуськ» було пропущено 0 вантажівок. В Україну в’їхало — 40. У попередню зміну дня 5 вересня українські митники прийняли 310 транспортних засобів, відправили до Польщі — лише 159.
Протест польських перевізників розпочався близько 11 години 5 вересня. За інформацією Люблінської поліції, національна дорога № 12 перекрита в обох напрямках через блокування проїзду польськими тягачами та причепами. Було анонсовано, що акція триватиме щойнайменше 24 години, однак може бути продовжена з огляду на рівень забезпечення вимог протестувальників. Нині через «Ягодин» пропускають лише пасажирські рейсові автобуси міжнародного сполучення.
Як повідомляється, «на даний час в черзі на виїзд з України очікує близько 2600 вантажівок, на в’їзд в Україну — 350. Держмитслужба в межах компетенції робить усе можливе для вирішення ситуації, триває діалог щодо збільшення пропускної спроможності з польської сторони. Однак вимоги, які висувають польські перевізники, лежать поза нашою компетенцією, тож вирішенням проблеми займаються на міжурядовому рівні».
«Вкотре пропонуємо користуватись картою черг у пунктах пропуску на західному та південному кордонах держави.
Для прикладу, станом на ранок 6 вересня на виїзд з України у пунктах пропуску на українсько-польській ділянці кордону очікувало:
- «Краківець-Корчова» — 500 вантажівок;
- “Рава-Руська-Гребенне” — 550 вантажівок;
- “Шегині-Медика” — 360 вантажівок», — зазначається у повідомленні.
Як повідомлялося, з 1 вересня змінилася організація руху транспорту на кордоні з Польщею.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
Поліція розслідує стрілянину в школі на Закарпатті як теракт
Поліція перевіряє канали комунікації, через які здійснювався вплив на неповнолітнього
Зеленський оцінив роботу ППО під час нічної російської атаки
Зеленський додав, що проблему нестачі перехоплювачів для балістики він обговорив на зустрічі з нідерландським прем'єром
Як правильно пити сидр у теплий сезон: температура, келих, поєднання з їжею і типові помилки
Багато хто п’є його як газовану воду — прямо з пляшки, максимально холодним — і втрачає половину смаку
Найкоментованіше
Найчитаніше
- У Львівському ТЦК та СП прокоментували відео мобілізації чоловіка (ВІДЕО)
- П'ятеро мобілізованих з Івано-Франківщини померли, не прослуживши й двох тижнів
- На Львівщині у вбивстві 11-річної дитини підозрюється 13-річний хлопець
- Війна в Україні триватиме ще дуже довго, - Bild
- Сьогодні на Львівщині поховають десятьох земляків загиблих на війні
Коментарі