Родину з окупованих Олешок, якій з дрона скидали воду, евакуювали воїни ЗСУ (ФОТО)
Історія неймовірного порятунку
![](/uploads/media/18/e9/18e989337f97823d1bfbf2fe173e630d_w640.jpg)
Воїни ЗСУ врятували родину з двома дітьми з окупованих Олешок Херсонської області. Їм раніше наші захисники скидали з дрона воду. Тепер мати та її двоє дітей перебувають у Херсоні.
Про це повідомили в Ювенальній поліції України.
![](/uploads/media/e2/03/e20339ccc39ca3e984bfe882bcfb712e_w640.jpg)
Українців вразило відео, як українські захисники з дрона скидають воду двом дітям в окупованих Олешках, яких російські терористи після чергового теракту кинули помирати.
![](/uploads/media/ca/42/ca425c155yz580b4e637d5cc3a23912d_w640.jpg)
«Бійці однієї з артилерійських бригад ЗСУ, що нині захищають Україну на південному напрямку, під час польоту БпЛА виявили на даху одного з будинків у тимчасово окупованих Олешках жінку з двома дітьми», - повідомили в поліції.
Після цього було ухвалено рішення про необхідність порятунку родини з дітьми. І захисникам України це вдалось. Наразі люди перебувають на підконтрольній Україні території, їх евакуювали до безпечного місця.
![](/uploads/media/3f/d0/3fd0885f553ec761877d3199ebyzca83_w640.jpg)
«Громадське» поширило відео, на якому видно, як воїни ЗСУ вивозять на човнах з окупованих Олешок матір, її двох дітей та домашніх тварин. Цивільні українці подякували військовим за порятунок. За даними ЗМІ, родина зараз у Херсоні.
Нагадаємо, українські захисники коптером передали воду жінці з дітьми на дах затопленого будинку під Олешками.
![](/uploads/media/33/fy/33fyz967404bdf3c8687491cf7fyza51_w640.jpg)
Увага! В Україні оголошено повітряну тривогу
Всі в укриття!
![](/uploads/media/a0/yz/a0yz331ba6012c7bb222fd0a9cc1d96b_w960.jpg)
Утікач-невдаха: житель Волині п'ять разів намагався втекти з України
Яке покарання загрожує ухилянту
![](/uploads/media/c7/43/c743f366878d2677c1a366ffffa103d9_w1600.jpg)
Дідусь застрелив онука та заявив, що той у ЗСУ (ФОТО,ВІДЕО)
Підозрюваний у всьому зізнався