Родину з окупованих Олешок, якій з дрона скидали воду, евакуювали воїни ЗСУ (ФОТО)

Історія неймовірного порятунку

Фото: Ювенальна поліція України

Воїни ЗСУ врятували родину з двома дітьми з окупованих Олешок Херсонської області. Їм раніше наші захисники скидали з дрона воду. Тепер мати та її двоє дітей перебувають у Херсоні. 

Про це повідомили в Ювенальній поліції України. 

Фото: Ювенальна поліція України

Українців вразило відео, як українські захисники з дрона скидають воду двом дітям в окупованих Олешках, яких російські терористи після чергового теракту кинули помирати. 

Фото: Ювенальна поліція України

«Бійці однієї з артилерійських бригад ЗСУ, що нині захищають Україну на південному напрямку, під час польоту БпЛА виявили на даху одного з будинків у тимчасово окупованих Олешках жінку з двома дітьми», - повідомили в поліції. 

Після цього було ухвалено рішення про необхідність порятунку родини з дітьми. І захисникам України це вдалось. Наразі люди перебувають на підконтрольній Україні території, їх евакуювали до безпечного місця. 

Фото: Ювенальна поліція України

 «Громадське» поширило відео, на якому видно, як воїни ЗСУ вивозять на човнах з окупованих Олешок матір, її двох дітей та домашніх тварин. Цивільні українці подякували військовим за порятунок. За даними ЗМІ, родина зараз у Херсоні. 

Нагадаємо, українські захисники коптером передали воду жінці з дітьми на дах затопленого будинку під Олешками.

varta1.com.ua: Новини

Анастасія Сенів