Роман Гринкевич почав оскаржувати в суді свій арешт

Захист подав апеляцію на ухвалу суду про запобіжний захід у вигляді тримання під вартою

Роман Гринкевич на суді 22 січня 2024 року / фото: Суспільне

Захист Романа Гринкевича подав апеляцію на ухвалу суду про запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з альтернативою у вигляді застави розміром понад 500 мільйонів гривень.

Про це «Суспільному» повідомив адвокат Романа Гринкевича Андрій Гуджал. За його словами, дату засідання ще не призначено.

22 січня Печерський районний суд Києва провів засідання, на якому обрав запобіжний захід сину львівського бізнесмена Ігоря Гринкевича — Роману Гринкевичу. Йому призначили тримання під вартою до 17 березня з альтернативою у вигляді застави розміром понад 500 мільйонів гривень.

Роман Гринкевич — п’ятий підозрюваний в участі у злочинному угрупованні та шахрайстві, вчиненому в умовах воєнного стану в особливо великих розмірах, у межах справи про постачання неякісного одягу для ЗСУ. Його затримали вранці, 22 січня, в Одесі. До цього Роман Гринкевич був оголошений у розшук.

Під час виступу в суді Роман Гринкевич заявив, що не розуміє змісту висунутих на його адресу звинувачень.

«З приводу якості товарів — насправді дуже смішно, оскільки я просто бачу, що слідчі і прокуратура не в курсі, як приймаються товари Міністерством оборони. Для того, щоб здати ту чи іншу одиницю товару, підприємство затверджує робочий зразок по цій одиниці, який затверджують кілька профільних департаментів і управлінь Міністерства оборони. В цьому залучені близько 15 представників як Збройних сил, так і Міністерства оборони та інших профільних структур. І все, що здається, здається по чітко затвердженому зразку», — зазначив він.

Читайте також: дочка Гринкевичів вперше прокоментувала скандал з родиною.

Роман Гринкевич додав, що не планував і не планує залишати територію України, а натомість збирається «відстоювати свою честь і доводити правоту».

varta1.com.ua: Новини

Володимир Садовий

Читайте також