росія планує залучити 12 тисяч північнокорейців до збирання "шахедів"
РФ обіцяє іноземним робітникам платити близько 2,5 долара США за годину
Росія планує залучити до 12 тисяч північнокорейських працівників для роботи на підприємствах окремої економічної зони "Алабуга" в Татарстані. Про це інформує Головне управління розвідки Міністерства оборони України.
На цих підприємствах виготовляють далекобійні безпілотники типу Shahed/Герань, які російська армія використовує для атак по цивільній інфраструктурі України.
Обговорення деталей залучення робочих рук відбулося наприкінці жовтня на зустрічі російських урядовців із представниками північнокорейської компанії Jihyang Technology Trade Company, яка відповідає за підбір працівників із КНДР.
РФ обіцяє іноземним робітникам платити близько 2,5 долара США за годину, при цьому робоча зміна триватиме щонайменше 12 годин.
"Такі заходи свідчать про поглиблення стратегічної співпраці між двома диктатурами для продовження агресивної війни проти України", - додали в ГУР.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
У пʼятницю Львів попрощається із захисниками Віталієм Калімуліним та Романом Чайкою
Львів попрощається з військовослужбовцями Віталієм Калімуліним та Романом Чайкою, які віддали життя, захищаючи Україну від російських окупантів
Буданов назвав умови повернення українців з-за кордону
На думку Буданова, саме економічна стабільність стане магнітом для повернення людей
на росії відкрито погрожують країнам Європи: опублікували список "законних цілей"
Міноборони РФ опублікувало адреси європейських підприємств, які нібито виробляють зброю для України, і почало лякати "наслідками"
Найкоментованіше
- У лікарні розповіли про стан неповнолітньої дівчини, яка вижила у ДТП на Львівщині
- Чмут прогнозує найважчу зиму в Україні
- На Прикарпатті чоловік обікрав колишню вчительку майже на 1,3 млн грн
- Увага! У Львові зникли двоє малолітніх дітей
- Сирський вважає, що РФ хоче створити “буферну зону” на півночі України
Найчитаніше
- У нічній ДТП на Львівщині загинули троє неповнолітніх дівчат
- У лікарні розповіли про стан неповнолітньої дівчини, яка вижила у ДТП на Львівщині
- Захисник «Азовсталі» Богдан Кротевич відмовився від нагороди головкома Сирського
- Увага! У Львові зникли двоє малолітніх дітей
- У Львові в лімузині виявили тіло людини
Коментарі