росія готує нові удари по енергетиці, - Шмигаль

Завдання для всіх служб — не лише швидка відбудова, а й максимальна готовність до наступних викликів

Міністр енергетики Денис Шмигаль попередив, що росіяни готують нові удари по об'єктах енергетичної інфраструктури України. Про це він написав за підсумками засідання енергетичного штабу в соцмережах.

"Завдяки роботі ремонтних бригад і підвищенню температури бачимо тенденцію до покращення ситуації з електропостачанням. Водночас маємо інформацію про підготовку ворогом нових ударів по енергетиці. Тому завдання для всіх служб — не лише швидка відбудова, а й максимальна готовність до наступних викликів", - написав Шмигаль. 

Він додав, що у Києві над відновленням тепло- та електропостачання працюють понад 200 бригад. Триває ліквідація наслідків російських атак й в Одесі та прифронтових областях.

За словами Шмигаля продовжується робота з партнерами щодо поставок обладнання.

"За підсумками візиту команди Міненерго до Франції маємо домовленості про залучення 600 млн євро на посилення енергетичної стійкості України. Також наші інженери й технічні фахівці вже відряджені у Європу для обстеження 6 станцій, обладнання з яких можна в найкоротші терміни доставити в Україну", - додав міністр.

varta1.com.ua: Новини

Коментарі

Читайте також