росія готує новий наступ: рішення вже ухвалене
Для виконання завдань планується залучити до 4 000 російських штурмовиків
Росія не відмовляється від планів активізувати бойові дії на південному фронті України, зокрема в Запорізькій області та на правобережжі Херсонської області. Про це повідомили джерела РБК-Україна.
Гготовність росіян до наступу на правобережжя Херсонщини навіть вища, ніж до операцій у Запоріжжі.
Повідомляється, що основний удар у Запорізькій області, ймовірно, буде спрямований на район П’ятихаток, паралельно до річки Дніпро. Можливі також активні бойові дії в районі Гуляйполя.
У Херсонській області вже були спроби прориву з боку російських диверсійно-розвідувальних груп (ДРГ). Наприкінці листопада ворог був відбитий неподалік Антонівського мосту з боку Олешок.
Рішення щодо наступу на правобережжя Херсонщини вже ухвалено. Операцію очолить командувач повітряно-десантних військ РФ Михайло Теплинський. Для виконання завдань планується залучити до 4 000 російських штурмовиків, зокрема тих, що восени 2022 року відступали з Херсонщини, що надає операції додаткового символізму.
Плани РФ можуть залежати від погодних умов. Для переходу на правий берег Херсонської області окупантам необхідно буде перетнути Дніпро, оскільки всі мости в цьому регіоні зруйновані. Враховуючи це, ворог може використовувати човни або споруджувати тимчасові переправи. Після підриву Каховської ГЕС частина території на правому березі перетворилася на болотисті ділянки, які взимку замерзають, що може полегшити рух російських військ.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
У пʼятницю Львів попрощається із захисниками Віталієм Калімуліним та Романом Чайкою
Львів попрощається з військовослужбовцями Віталієм Калімуліним та Романом Чайкою, які віддали життя, захищаючи Україну від російських окупантів
Буданов назвав умови повернення українців з-за кордону
На думку Буданова, саме економічна стабільність стане магнітом для повернення людей
на росії відкрито погрожують країнам Європи: опублікували список "законних цілей"
Міноборони РФ опублікувало адреси європейських підприємств, які нібито виробляють зброю для України, і почало лякати "наслідками"
Найкоментованіше
- Громадянина Німеччини, який приїхав провідати родичів, мобілізували на Буковині - нардеп
- Скасування математики на НМТ викликало скандал в Україні
- На вʼїзді до Львова підпірна стінка вже наполовину готова
- Зеленський повідомив, що готовий просто зараз почати прямі перемовини з Путіним
- В Україні запустили нову дорогу до кордону з Польщею стратегічного значення
Найчитаніше
- Громадянина Німеччини, який приїхав провідати родичів, мобілізували на Буковині - нардеп
- У Києві водій влетів у пішохідну зону, багато загиблих
- На Львівщині у ДТП автомобіль опинився у кюветі
- Оцифрування трудових книжок просять відтермінувати до завершення воєнного стану
- На Донеччині загинув Герой зі Львівщини Ігор Жук
Коментарі