Росія готується 24 лютого оголосити про "перемогу" у війні проти України
Крім того, розвідка дізналася, що російські пропагандисти отримали вказівку активізувати зусилля з розпалювання зневіри в українському суспільстві
Росія хоче оголосити про свою «перемогу» у війні проти України до 24 лютого 2025 року. Про це розповіли в Головному управлінні розвідки.
У вказаних планах може звучати також і про “перемогу росії над НАТО”, оскільки тривалий час російська пропаганда описувала війну проти України як війну з Альянсом.
"Спецслужбам держави-агресора росії кремлівські вожді доручили максимально використати у підривних інформаційно-психологічних кампаніях активізацію дипломатичних зусиль нової американської адміністрації щодо завершення російсько-української війни та двосторонню зустріч делегацій США і росії у Саудівській Аравії 18 лютого 2025 року", - йдеться у повідомленні.
Одна з ключових цілей нових кремлівських методичок для пропаганди росії ― статус ізольованого цивілізованим світом агресора та воєнного злочинця прикрити плащ-пальтом начебто готової до мирного врегулювання “конструктивної сторони конфлікту”.
Крім того, розвідка дізналася, що російські пропагандисти отримали вказівку активізувати зусилля з розпалювання зневіри в українському суспільстві, дестабілізації ситуації всередині України та її дискредитації серед партнерів.
Для цього вони поширюватимуть такі наративи, як «Захід зрадив Україну», «Думка європейців і українців не хвилює ані москву, ані Вашингтон», «США і росія про все домовились за спиною України», «Українська влада ― нелегітимна», «Українська армія програє на фронті», «Корупціонери в України крадуть мільярди доларів американської допомоги».
Усе це робитимуть для того, щоб росію показати «конструктивною стороню конфлікту», начебто готовою до мирного врегулювання. Тим часом європейські країни, які продовжують підтримку України, зображуватимуть «ворогами миру», стверджують у ГУР.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
У пʼятницю Львів попрощається із захисниками Віталієм Калімуліним та Романом Чайкою
Львів попрощається з військовослужбовцями Віталієм Калімуліним та Романом Чайкою, які віддали життя, захищаючи Україну від російських окупантів
Буданов назвав умови повернення українців з-за кордону
На думку Буданова, саме економічна стабільність стане магнітом для повернення людей
на росії відкрито погрожують країнам Європи: опублікували список "законних цілей"
Міноборони РФ опублікувало адреси європейських підприємств, які нібито виробляють зброю для України, і почало лякати "наслідками"
Найкоментованіше
- росія готує масований удар та застосування «орєшніка», - Зеленський
- У Тернопільському ТЦК застрелився чоловік
- У Львівському ТЦК та СП прокоментували відео мобілізації чоловіка (ВІДЕО)
- Українців попередили про часткове блокування ID-карток через одну умову
- У Львові впав балкон разом із жінкою, яка на ньому стояла (ФОТО)
Коментарі
Маловірогідно. Якась вигадка. Для "оголошення перемоги" має бути підстава: підпис з боку України чи військова перемога. А цього поки немає, все стабільно в обидві сторони. Крім трохи необхідності Зеленському показати характер коли замість міжнародної опіки Байдена тепер президент США Трамп "друг путіна" як він заявляє. То ж дурниця якась.