росія хоче болісно вдарити по українцях, - Зеленський
Розвідка доповідає про підготовку росіян до подальших масованих ударів по енергетиці
Володимир Зеленський заявив, що розвідка повідомляє про підготовку РФ до нових масованих атак на енергетику України. Про це стало відомо відеозверненя Володимира Зеленського.
Він повідомив, що розвідка доповідає про підготовку росіян до подальших масованих ударів по енергетиці. Саме тому, за його словами, треба, щоб ППО була налаштована правильно.
"Російські атаки постійно, якщо так можна сказати, "еволюціонують". Зло теж розвивається. На жаль. Це комбіновані удари, які вимагають особливого захисту, відповідної підтримки від партнерів", — сказав він.
Зеленський додав, що будь-яке гальмування ракет для ППО, будь-яке невчасне постачання працює на масштабування шкоди від ударів.
"Треба, щоб усе те, про що ми говорили в Мюнхені з партнерами, було реалізовано оперативно. Важливо, щоб партнери не мовчали", — уточнив президент.
Глава держави зазначив, що зараз усі чекають продовження тристоронніх зустрічей. За його інформацією, українська делегація вже в Женеві (Швейцарія), і вже готується до перемовин.
"Росія не може встояти проти спокуси останніми днями зимового холоду й хоче болісно вдарити по українцях. Чим більше це зло від Росії, тим усім буде складніше про щось домовитися з ними. Партнери повинні це усвідомлювати. Передусім це стосується Сполучених Штатів", — сказав Зеленський.
"Скоро будемо відзначати вже рік максимально активної дипломатії, на яку пішла Україна. Ми погодилися на всі реалістичні пропозиції Америки, починаючи з пропозиції припинити вогонь – безумовно й довготривало. Росія відкидає, продовжує штурми на фронті та удари по наших містах, по енергетиці. Розраховуємо, що партнери будуть діяти, щоб примус агресора до миру реально працював." - додав Зеленський.
varta1.com.ua: Новини
У вівторок Львів попрощається зі загиблими воїнами Михайлом Прихідьком, Дмитром Марченком та Ігорем Федунем
Чин похорону воїнів розпочнеться об 11:00 у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла
На Закарпатті затримано лісівника зі спільниками, які переправляли чоловіків до Румунії
Під час затримання та трьох невідкладних обшуків правоохоронці вилучили 17 тис. дол. США, понад 42 тис. грн,
У вівторок на Львівщину повертається загиблий Герой Микола Гураль
Захисник став до лав Небесного Воїнства на Південному напрямку фронту
Найкоментованіше
- Квартири, у яких роками ніхто не живе, будуть передавати у користування переселенцям
- На трасі «Київ-Чоп» виявили перевізника, який змушував водіїв працювати понад норму
- У Києві чоловік вибіг на лід, що уникнути ТЦК, але випадково провалився у воду
- На Закарпатті керівник відділення Укрпошти ухилявся від мобілізації, посилаючись на свою належність до Свідків Єгови
- Зеленський заявив, що росія найближчими днями може завдати нового масованого удару
Найчитаніше
- Квартири, у яких роками ніхто не живе, будуть передавати у користування переселенцям
- На трасі «Київ-Чоп» виявили перевізника, який змушував водіїв працювати понад норму
- У Генштабі уточнили, куди відправляють військових, які повернулися із СЗЧ
- У Києві чоловік вибіг на лід, що уникнути ТЦК, але випадково провалився у воду
- На Львівщині знайшли застреленими дітей та батька
Коментарі