росія небезпечно наблизилась до Сум, - WP
За словами заступника міського голови Сум Артема Кузнєцова, обстріли міста не припиняються
Росіяни посилили наступ на сході України, просуваючись у напрямку Донеччини, Луганщини, а також наближаючись до північної Сумщини. Про це пише The Washington Post.
Ці дії, за словами українських офіційних осіб та аналітиків, мають на меті змусити Київ розосередити сили та продемонструвати "успіхи" на полі бою перед міжнародною спільнотою.
Російські війська наблизилися до Сум на відстань близько 19 км, повідомив Ігор Шаповал, голова Червоного Хреста у Сумській області.
"Ситуація складна, але не критична. Паніки немає, проте тривожність, особливо серед дітей, відчувається", — зазначив він.
За словами заступника міського голови Сум Артема Кузнєцова, обстріли міста не припиняються.
"Обстріли безперервні. Якщо лінія фронту наблизиться ще на 10–15 км, артилерія тероризуватиме наше місто", — сказав він.
Неподалік, біля логістично важливого містечка Юнаківка, тривають запеклі бої.
"Ситуація дуже напружена. Друзі, які тримають цю ділянку, кажуть, що ворог іде хвиля за хвилею, ніби навмисно намагається виснажити нашу оборону", — розповів командир взводу на псевдо "Касте".
varta1.com.ua: Новини
У Харкові чоловік підпалив ТЦК
Після скоєного зловмисник скористався метушнею і втік через вікно на другому поверсі
Зеленський повідомив про вже четвертий обмін за тиждень
Серед хлопців, які повернулись в Україну, багато тих, хто був у полоні ще з 2022 року
У Польщі заявили про перехоплення російського літака
За словами командування, це є черговою провокаційною перевіркою готовності систем країн НАТО
Найкоментованіше
- У Міносвіти виступають проти повної заборони російської мови в школах
- У Львові чоловік застосував газовий балончик проти військовослужбовця та двох представників поліції (ВІДЕО)
- Стрілянина на Буковині: поліцейський застосував зброю, щоб зупинити ухилянта-втікача
- росія, ймовірно, захопила Покровськ, - ISW
- У Львові водій наїхав на собаку (ВІДЕО)
Найчитаніше
- У Міносвіти виступають проти повної заборони російської мови в школах
- У Львові розглядають дві локації для майбутнього військово-меморіального цвинтаря
- На Львівщині трагічно загинули двоє військовослужбовців навчального центру
- При виконанні обовʼязків військової служби загинув воїн зі Львівщини Юрій Васильєв
- Сьогодні стелиться остання земна дорога для сімох загиблих на війні військовослужбовців з Львівщини
Коментарі