Росія оголосила про "перемир’я" у війні проти України 8-9 травня
При цьому там пригрозили Україні ударами у разі спроб зірвати "святкування"
Росія в односторонньому порядку оголосила про запровадження перемир'я на 8-9 травня 2026 року. Про це повідомили в Міноборони РФ.
"Відповідно до рішення Верховного Головнокомандувача Збройними Силами Російської Федерації В.В. Путіна, 8 – 9 травня 2026 р. оголошується перемир'я на честь святкування Перемоги радянського народу у Великій Вітчизняній війні. Розраховуємо, що українська сторона наслідуватиме цей приклад", – йдеться в повідомленні.
При цьому там пригрозили Україні ударами у разі спроб зірвати "святкування".
"Збройні Сили Російської Федерації завдадуть у відповідь масованого ракетного удару по центру Києва. Росія, незважаючи на наявні у нас можливості, з гуманітарних міркувань раніше утримувалася від таких дій. Попереджаємо цивільне населення Києва та співробітників іноземних дипломатичних представництв про необхідність своєчасно покинути місто", – повідомили в Міноборони РФ.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
Львів’янина з похоронним вінком затримали на Закарпатті під час спроби незаконно перетнути кордон (ФОТО)
Військовозобов’язаний придбав вінок, оскільки за легендою він мав їхати на похорон побратима
Президент Фінляндії зробив неочікувану заяву про силу української армії
Лідер Фінляндії наголосив, що час по-іншому поглянути на роль України у Європі
ЄС має найближчим часом відкрити перший переговорний кластер з Україною
Кошта наголосив, що ЄС і надалі підтримуватиме Україну стільки, скільки буде потрібно для досягнення справедливого і тривалого миру з повагою до її територіальної цілісності
Коментарі
Пусті балачки, могли би вдарили!
Клоунада на параді