росія розпочала четверту зиму масштабних бомбардувань, - The Telegraph
Україна також збільшила кількість дальніх ударів по російських нафтопереробних заводах і трубопроводах
Напередодні холодів Росія почала масовані атаки на енергетичну інфраструктуру України, так вчора атака призвела до відключення електроенергії в більшій частині Києва, а також у кількох областях. Про це пише The Telegraph.
Ці удари знаменують собою початок четвертої зими масштабних російських бомбардувань української енергетичної інфраструктури, яку РФ атакує, щоб залишити мирних мешканців без тепла й електроенергії та послабити їхню рішучість продовжувати боротьбу.
Останніми тижнями Росія посилила удари по електростанціях та енергетичних об'єктах України.
3 жовтня РФ запустила майже 100 безпілотників і ракет по об'єктах у Харківській і Полтавській областях, що стало наймасштабнішим нападом на українську енергетичну інфраструктуру з початку війни.
Київ повідомив своїм союзникам, що ці удари знищили близько 60% потужностей "Нафтогазу" з видобутку природного газу. Тепер через завдані збитки Україні доведеться витратити майже $3 млрд на імпорт палива, щоб забезпечити ним громадян протягом зими.
Київ звернувся до країн "Великої сімки" за фінансовою підтримкою для ремонту енергетичної інфраструктури та імпорту палива, а також за додатковими системами протиповітряної оборони для захисту від повторних російських атак.
Україна також збільшила кількість дальніх ударів по російських нафтопереробних заводах і трубопроводах, що ускладнило видобуток нафти і газу, необхідних росіянам для ведення війни, спричинивши дефіцит пального та паніку по всій країні.
varta1.com.ua: Новини
путін передав світу тупий сигнал від Росії, - МЗС
РФ продовжує відкидати будь-яку змістовну дипломатію та мирні зусилля.
У Німеччині не можуть збивати БПЛА через обмеження після Другої світової війни
Міністр внутрішніх справ Німеччини Александр Добриндт оголосив про плани створити підрозділ протидії дронам
Європейська країна змушує росіян, які не вивчили мову, покинути країну
Громадяни Росії повинні були подати заявку на отримання статусу довгострокового резидента ЄС
Найкоментованіше
- Сімейний "бізнес": На Волині батько з двома синами незаконно вирощували та обробляли тютюн на 11 млн грн
- У Раді пропонують "ускладнити життя" ухилянтам
- У The Telegraph вважають, що Трамп може вийти з мирного процесу
- У Львові чоловік вбив військослужбовця ТЦК
- Зеленський дав обнадійливу заяву щодо закінчення війни
Найчитаніше
- Сімейний "бізнес": На Волині батько з двома синами незаконно вирощували та обробляли тютюн на 11 млн грн
- Поліція повідомила деталі вбивства військового ТЦК у Львові
- На Львівщині затримано голову сільської ради зі спільником
- Смертельна ДТП під Городком: Водій BMW X5 під час обгону спричинив масову аварію, загинув 33-річний чоловік
- У Львові чоловік вбив військослужбовця ТЦК
Коментарі