росія скористалась пропозицією США про паузу, щоб накопичити ракети і вдарити у пік морозів, - Зеленський
Це був цілеспрямований удар проти енергетики, і рекордна кількість балістики
Вчора, 3 лютого, російська армія скористалась американською пропозицією поставити удари на короткострокову паузу, щоб накопичити ракети й дочекатися найбільш холодних днів року. Про це Президент Володимир Зеленський заявив у Фейсбуці.
"Це був цілеспрямований удар проти енергетики, і рекордна кількість балістики. Фактично російська армія скористалась американською пропозицією поставити удари на короткострокову паузу не для того, щоб підтримати дипломатію, а для того, щоб просто накопичити ракети й дочекатися найбільш холодних днів року, коли на значній частині території України температури −20 за Цельсієм і нижче (−4 за Фаренгейтом і нижче)", - написав глава держави.
В одному цьому ударі були 32 балістичні ракети, ще 11 ракет інших типів, які заходять на ціль по балістичній траєкторії, 28 крилатих ракет і 450 ударних дронів, більшість із яких – типу Shahed.
varta1.com.ua: Новини
Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який два роки вважався безвісти зниклим
Андрій загинув поблизу населеного пункту Кліщіївка, Бахмутського району Донецької області 03.02.2024 року
У Львівському ТЦК та СП прокоментували смерть мобілізованого у приміщенні ТЦК
Згідно висновку медиків причиною смерті діагностовано алкогольне отруєння
У The Telegraph заявили, що Трамп "сіє зерна" наступної війни в Україні
Путін скористається можливістю розпочати нову війну, ймовірно, після перепочинку для переозброєння і переоснащення своїх сил
Найкоментованіше
Найчитаніше
- Мама підозрюваної у теракті у Львові розповіла про свою доньку
- На Львівщині трагічно загинули двоє військовослужбовців навчального центру
- У Польщі затримали українця, який організував торгівлю людьми
- На Львівщині прокурор насмерть збив пішохода
- На трасі М-30 зупинили вантажівку з фальшивими номерами
Коментарі