Росія вдарила по Києву балістикою, є загиблі
У столиці рятувальники продовжують аварійно-рятувальні роботи на місцях влучань
Сьогодні, 1 серпня, армія РФ атакувала Київ, руйнування сталися у кількох районах столиці. Про це повідомили у пресслужбі ДСНС.
Кількість постраждалих у Києві внаслідок російського обстрілу зросла до 27 осіб, серед них — четверо дітей.
«Рятувальники продовжують аварійно-рятувальні роботи на місцях влучань. На цей час вже врятовано 105 людей», — йдеться у повідомленні.
Мер Віталій Кличко додав, що у стаціонарах лікарнях Києва перебувають 17 поранених, іншим медики надали допомогу амбулаторно або на місці.
За даними рятувальників двоє людей загинули у Солом’янському районі. За однією з адрес сталося часткове руйнування і займання 5-поверхового будинку.
У Дарницькому районі жертвами російської атаки стали сім осіб. За однією з адрес пошкоджені будинки.
На місцях працюють рятувальники.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
Після СЗЧ військові тепер можуть обрати понад 70 підрозділів
Тепер військовослужбовці можуть обрати один із понад 70 підрозділів ЗСУ, Нацгвардії або Державної спеціальної служби транспорту та одразу прибути до нового місця служби за спрощеною процедурою
У суботу Львів попрощається із захисником Юрієм Павлишиним
Чин похорону розпочнеться об 11:00 у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла
Власник Telegram-каналу "Труха" уникнув мобілізації
За інформацією Львівського обласного ТЦК, станом на кінець липня він не проходить військову службу
Коментарі