Росія вивела на бойове чергування носії «Калібрів» у Чорному морі: який загальний залп
Станом на ранок 9 травня на бойовому чергуванні перебувають три ракетоносці з потенційним залпом до 14 крилатих ракет
Уранці 9 травня Військово-Морські сили Збройних сил України зафіксували активність російського флоту в акваторії Чорного моря. За їхніми даними, країна-агресор вивела на бойове чергування чотири свої кораблі, три з яких є носіями крилатих ракет типу «Калібр».
Загальний залп цих ракетоносців може становити до 14 крилатих ракет. У той же час в Азовському морі на ранок російських кораблів не виявлено.
У Середземному морі також зафіксована присутність трьох кораблів рф, один з яких є носієм ракет «Калібр» із можливим залпом до восьми одиниць.
За добу в інтересах країни-агресора прохід Керченською протокою здійснили:
- до Чорного моря — 5 суден, з них 3 продовжило рух у напрямку протоки Босфор
- до Азовського моря — 4 судна, з них 2 продовжило рух з протоки Босфор
«РФ продовжує порушувати Міжнародну конвенцію з охорони людського життя на морі 1974 р. (SOLAS), вимикаючи системи автоматичної ідентифікації», — додали військові.
varta1.com.ua: Новини
Львівщина 9 травня попрощається з двома полеглими Героями (ФОТО)
Загинули Юрій Надільний та Володимир Ільків. Вічна пам’ять та шана усім полеглим Героям!
Зеленський обговорив із Трампом можливе перемир’я: важлива заява
Президент України повідомив, що країна готова до 30-денного припинення вогню та очікує аналогічного кроку від росії
У Львові 9 травня підпишуть документи для створення спецтрибуналу щодо агресії рф
Міністри закордонних справ, українське керівництво та представники Ради Європи готували етап для запуску міжнародного правового механізму
Найкоментованіше
- росія може завдати масованого удару на Різдво, - Зеленський
- В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
- Українцям з 2026 року для виходу на пенсію у 60 років потрібно буде мати 33 роки офіційного стажу
- Зеленський заявив, що люди з тимчасово окупованих територій не будуть голосувати на референдумі
- Папа Римський Лев XIV запропонував "24 години миру" після масованих російських атак по Україні
Найчитаніше
- В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
- Пішов з життя легендарний ведучий львівського телебачення Петро Остапишин
- У Верховній Раді хочуть обмежити «можливості для ухиляння» від служби студентам-чоловікам
- Стало відомо про загибель молодого десантника з Львівщини: 26 грудня «на щиті» повертається воїн Володимир Олексин
- Мобілізацію та воєнний стан в Україні можуть скасувати - Зеленський
Коментарі