Росія змушена прийняти американські гарантії безпеки для України, - Буданов
Заява Буданова свідчить про новий етап у переговорах, де ключовим стає фактор американських гарантій, які навіть Росія визнає неминучими
Керівник Офісу президента Кирило Буданов заявив, що під час останніх перемовин російська сторона погодилася прийняти гарантії безпеки, які Сполучені Штати пропонують Україні. Про це він розповів під час спілкування із журналістами.
За його словами, Москва прямо визнала, що не матиме іншого виходу, окрім як погодитися з умовами Вашингтона.
Буданов наголосив, що ці гарантії є «нашими», і Росії доведеться їх поважати. Він підкреслив, що США можна любити чи не любити, але ігнорувати їхню позицію неможливо, тому у питанні безпекових домовленостей спостерігається реальний прогрес.
Очільник ОП додав, що Україна прагне отримати гарантії безпеки перед усім іншим, однак остаточний порядок їхнього запровадження визначить час. На його думку, вони почнуть діяти паралельно із завершенням війни, якщо сторони дійдуть до цього етапу.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
Європейські партнери зробили заяву про реальні плани Путіна на Україну
РФ прагне досягти на переговорах того, чого не змогла на полі бою
ЄС виділить Україні 80 млн євро з прибутків від заморожених російських активів
Єврокомісія розробила план підтримки енергетичної системи України на зиму 2026-2027 років
Україна втрачає час на підготовку до зими через заблокований кредит від ЄС
Підготовка до наступного опалювального сезону мала розпочатися в березні
Найкоментованіше
- У Луцьку група підлітків напала на військових ТЦК (ВІДЕО)
- Україна пропонує росії продовжити перемир'я після Великодня, – Зеленський
- Військовослужбовці ТЦК у разі небезпеки можуть застосовувати вогнепальну зброю, - нардеп
- До України привезли Благодатний вогонь
- В Україні весь особовий склад одного ТЦК відправили на бойові посади
Коментарі