Росіяни атакували Рівненщину: є влучання в об'єкт енергетичної інфраструктури
За попередньою інформацією, люди поранень не зазнали
Росіяни 3 грудня атакували об’єкт енергетичної інфраструктури у Рівненській області, повідомив начальник Рівненської ОДА Олександр Коваль
«Знову ворожа атака на Рівненщину. Ціллю став об'єкт енергетичної інфраструктури. На місці працюють усі відповідні служби. Під час цього удару, за попередньою інформацією, люди поранень не зазнали. Більше інформації згодом», повідомив очільник Рівненської ОДА.
Читайте також: Другу ніч поспіль росія б'є "шахедами" по Тернополю
Повітряна тривога в регіоні розпочалася о 02:12 і тривала до 04:06. У Telegram Повітряних сил ЗСУ повідомляли про рух ударних безпілотників в регіонах, які межують з Рівненщиною, зокрема у Хмельницькій, Житомирській та Тернопільській областях.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
Поліція розслідує стрілянину в школі на Закарпатті як теракт
Поліція перевіряє канали комунікації, через які здійснювався вплив на неповнолітнього
Зеленський оцінив роботу ППО під час нічної російської атаки
Зеленський додав, що проблему нестачі перехоплювачів для балістики він обговорив на зустрічі з нідерландським прем'єром
Як правильно пити сидр у теплий сезон: температура, келих, поєднання з їжею і типові помилки
Багато хто п’є його як газовану воду — прямо з пляшки, максимально холодним — і втрачає половину смаку
Найкоментованіше
Найчитаніше
- У Львівському ТЦК та СП прокоментували відео мобілізації чоловіка (ВІДЕО)
- П'ятеро мобілізованих з Івано-Франківщини померли, не прослуживши й двох тижнів
- На Львівщині у вбивстві 11-річної дитини підозрюється 13-річний хлопець
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який вважався безвісти зниклим з 2025 року
- Війна в Україні триватиме ще дуже довго, - Bild
Коментарі