росіяни додали до шахедів ШІ, щоб "бачити" електростанції
Україні потрібні ракети-перехоплювачі західного виробництва проти серії жорстоких ударів безпілотників і ракет
Росіяни впровадили у безпілотники "Шахед" штучний інтелект, і тепер вони можуть розпізнавати електростанції, навіть якщо ті відключені від мережі. Про це повідомляє Politico з посиланням на посла України в ЄС Всеволода Ченцова.
Тому, Україні потрібні ракети-перехоплювачі західного виробництва проти серії жорстоких ударів безпілотників і ракет, націлених на енергетичну інфраструктуру та житлові райони.
Ченцов додав, що атаки стають дедалі витонченішими, і закликав зберегти доступ до технологій ППО.
"Росіяни навіть використовують штучний інтелект, щоб ускладнити блокування своїх безпілотників "Шахед". Вони почали оснащувати їх можливістю розпізнавати цілі, навіть якщо вони відключені від мережі, тому, якщо вони літають в автономному режимі, вони все одно можуть бачити об’єкт, який нагадує електростанцію", – розповів посол України в ЄС.
varta1.com.ua: Новини
Підозрюваним у вбивстві Ганула є військовий, який перебував у СЗЧ, - Нацполіція
Під час обшуку в нього вилучили пістолет, а також гранати
Стефанішина назвала рік вступу України до ЄС
Серйозність намірів ЄС також можна оцінювати по зусиллях Угорщини з блокування їх реалізації
росія не оточувала тисячі українських військових на Курщині, - Forbes
Українські війська, що вижили, покинули Курськ, залишивши техніку, але врятувавши тисячі життів
Найкоментованіше
- Посадовці в/ч авіабригади на заході України продавали власникам громадського транспорту пальне призначене для польотів
- Опубліковано відео моменту влучання шахеда у Львові
- На Львівщині викрито злочинну групу з посадовців (ФОТО)
- У Львові зафіксовано влучання шахеда
- У ППО пояснили, як шахед впав біля памʼятника Бандері
Найчитаніше
- Посадовці в/ч авіабригади на заході України продавали власникам громадського транспорту пальне призначене для польотів
- Опубліковано відео моменту влучання шахеда у Львові
- У ППО пояснили, як шахед впав біля памʼятника Бандері
- росія планувала завершити війну проти України розгромом, - Сирський
- У Львові поліцейська вдарила комунальницю (ВІДЕО)
Коментарі