Російські найманці порушили умови "хлібного перемир’я" на Донбасі
Від початку доби російсько-окупаційні війська на Сході двічі порушили режим припинення вогню. Про це повідомив представник пресцентру Міністерства оборони України Полковник Максим Праута, під час брифінгу, передає кореспондент «УНН».
“Станом на 12-ту годину сьогодні, 5 серпня, російсько-окупаційні війська здійснили 2 обстріли”, — повідомив Праута.
З його слів, на Луганському напрямку по опорних пунктах підрозділів Об’єднаних сил в районі населеного пункту Південне після опівночі противник протягом 25 хвилин з боку шахти імені Гагаріна вів вогонь зі стрілецької зброї.
На Донецькому напрямку ворог так само вдався до застосування стрілецької зброї, близько 5-ї ранку провокаційно обстрілявши позиції українських військ неподалік Водяного.
“За наявною інформацією, від початку поточної доби жоден український військовослужбовець не загинув і не був поранений. Підрозділи Об’єднаних сил надійно контролюють ситуацію на лінії зіткнення, дотримуючись умов припинення вогню”, — додав речник Міноборони.
Як повідомлялось раніше, 4 серпня збройні формування Російської Федерації та її найманці шість разів порушили заборону на використання будь-якої зброї.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
В Україні запровадять обовʼязковий техогляд для всіх авто
Євросоюз нам поставив цей критерій змін до кінця 2027 року
В Одесі затримали таксиста, який коригував обстріли міста під час поїздок
Місцевий житель під прикриттям пасажирських перевезень збирав дані про локації Сил оборони та енергооб’єкти для фсб
Уряду пропонують блокування азартних ігор для військових
На вебсайті Міністерства цифрової трансформації оприлюднили проєкт постанови Кабміну, який передбачає обмеження участі військовослужбовців в азартних іграх. Документ пропонує створити механізм повного блокування доступу до гральних закладів та онлайн-казино для понад 1 млн захисників через синхронізацію реєстрів.
Найкоментованіше
- Скасування математики на НМТ викликало скандал в Україні
- Смертельну ДТП з чотирма загиблими у Києві скоїв керівник церкви
- З Польщі депортували українця, який виловив відомого варшавського сома
- На вʼїзді до Львова підпірна стінка вже наполовину готова
- Громадянина Німеччини, який приїхав провідати родичів, мобілізували на Буковині - нардеп
Найчитаніше
- Смертельну ДТП з чотирма загиблими у Києві скоїв керівник церкви
- Підтверджено загибель молодого Героя зі Львівщини, який вважався безвісти зниклим на Курщині
- Знайдено мертвим неповнолітнього, якого місяць розшукували на Рівненщині
- З російського полону повертаються два воїни зі Львівщини
- У Львові лось врізався у паркан дитсадка
Коментарі