росія готує евакуацію в одній з областей, що межує з Україною
У Воронезькій області
У Воронезькій області Росії готуються до евакуації жителів прикордонних районів. Про це пише росЗМІ «Верстка».
Влада має намір евакуювати жителів 15 сіл і хуторів, розташованих «в межах 100 км від кордонів РФ з Україною».
Йдеться про населені пункти Дальньополуб'янського, Кривополянського, Вільшанського та Петренківського сільських поселень.
«Чиновники з посиланням на »вказівку губернатора Воронезької області« просять »організувати роботу з населенням« з приводу можливого розміщення у родичів, які живуть в більш безпечних районах. Також адміністрація просить з'ясувати, хто з місцевих жителів може евакуюватися на особистому транспорті. Зібрану інформацію потрібно надати до 12 грудня в місцеву єдину диспетчерську службу з питань цивільної оборони та надзвичайних ситуацій», – повідомило видання.
Воронезька область межує з Міловським, Новопсковським і Марківським районами Луганської області. Вони були окуповані на початку війни.
«У стокілометрову зону потрапляє майже вся південна частина регіону, включаючи великі райцентри Росош і Павловськ. Сумарне населення цієї території – понад 270 тисяч осіб», – йдеться в повідомленні.
Нагадаємо, ЗМІ опублікували три варіанти дій лукашенка у війні з Україною.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
В Україні запровадять обовʼязковий техогляд для всіх авто
Євросоюз нам поставив цей критерій змін до кінця 2027 року
Після ударів РФ ЄС підтвердив посилення підтримки України
ЄС надає підтримку по всій Україні, щоб вона змогла витримати і пережити цю війну терору
Зеленський оцінив роботу ППО під час нічної російської атаки
Зеленський додав, що проблему нестачі перехоплювачів для балістики він обговорив на зустрічі з нідерландським прем'єром
Найкоментованіше
- Громадянина Німеччини, який приїхав провідати родичів, мобілізували на Буковині - нардеп
- Скасування математики на НМТ викликало скандал в Україні
- На вʼїзді до Львова підпірна стінка вже наполовину готова
- Зеленський повідомив, що готовий просто зараз почати прямі перемовини з Путіним
- В Україні запустили нову дорогу до кордону з Польщею стратегічного значення
Найчитаніше
- Громадянина Німеччини, який приїхав провідати родичів, мобілізували на Буковині - нардеп
- У Києві водій влетів у пішохідну зону, багато загиблих
- На Львівщині у ДТП автомобіль опинився у кюветі
- Оцифрування трудових книжок просять відтермінувати до завершення воєнного стану
- На Донеччині загинув Герой зі Львівщини Ігор Жук
Коментарі