Росія готується імітувати масований наступ на Півдні України

Хоче налякати ЗСУ, а потім примусити Київ до переговорів — експерт

Колона Росгвардії ворога, ілюстративне фото довоєнних часів/Діфенс Експрес

Росія хоче зімітувати масований наступ на півдні України, щоб максимально налякати ЗСУ, а потім примусити Київ сісти за стіл переговорів. Російські військові, найімовірніше, хочуть піти з Криворізького напрямку на Вознесенськ.

Про це розповів військовий експерт Олег Жданов, повідомляє «ТСН».

«На Запорізькому напрямку ми спостерігаємо зняття військ. Можливо, вони його підсилять пізніше за рахунок того, що вони звідси зняли дуже багато військових. 1 серпня з’явилася інформація, що більше підсилюється Криворізький напрямок, аніж Херсонський. Їхній задум, подивившись на мапу, можна зробити припущення, що росіяни хочуть піти з Криворізького напрямку на Вознесенський. Спробувати, наскільки це в них вийде. Тому там десантні війська. Вони на бойових машинах десанту. Це плавуча машина, якщо там вони натраплять на річку, вони можуть відразу форсувати», — сказав експерт. 

Військовий експерт впевнений, що в російських військових мало шанс на успішний наступ. Жданов пояснив, росії необхідне припинення вогню до кінця серпня, щоб провести «референдуми» на окупованих територіях.

«Вони хочуть зімітувати масований наступ, як було 24 лютого. Військові будуть намагатися зробити щось таке, аби ми повірили в масований наступ. Вони будуть намагатися наступати. Коли вони почнуть видихатися — запропонують нам сісти за стіл переговорів. Вони хочуть нас максимально налякати, а потім скажуть: »Давайте домовлятися«. Саме такий задум, їм треба налякати противника, а потім запропонувати перемовний процес. Їм необхідне припинення вогню до кінця серпня, щоб легітимізувати «референдуми». Не можна проводити »референдуми« під час активних бойових дій», — сказав Жданов. 

Як повідомлялося, росія посилює війська на Криворізькому напрямку.

Читайте також