Росія готується з окупованої частини Грузії атакувати Україну (ВІДЕО)
В абхазькому місті Очамчира з’явився військовий порт росіян
На окупованій Росією території Грузії в абхазькому місті Очамчира з’явився військовий порт росіян, повідомляє «Главком».
За даними журналістів, порт невдовзі зможе приймати військові кораблі, будівельні роботи там тривають безперервно. На опублікованих кадрах видно кілька забудов, в яких, як припускає телеканал, житимуть російські окупанти.
Зазначається, що Росія вже декілька місяців тому оголосила про своєчасного завершення будівництва порту.
«З 2023 року сепаратистський режим почав заявляти про те, що у 2024 році, або цього року має буде відкритий і введений в експлуатацію порт в Очамчирі, але вже як військовий порт, який прийматиме російські військові кораблі. Росіяни працюють, по всьому периметру рухається будівельна техніка, іде досить активний процес підготовки цього порту», – заявив лідер антиокупаційного руху у Грузії Давид Кацарава.
Читайте також: Дуда уточнив, коли росія зможе напасти на НАТО.
Кореспонденти наголошують, що порт може бути використаний проти України та стати мішенню для її військових засобів.
varta1.com.ua: Новини
До України йде похолодання з Арктики
В Україну вихідними завітає нова свіжа повітряна маса арктичного походження
На переговорах категорично не можна обговорювати скорочення ЗСУ, це єдина гарантія існування України, - політик Палатний
Під час майбутніх перемовин в жодному разі не можна обговорювати скорочення Збройних сил України та військово-промислового комплексу
Залужний анонсував запуск паспортного сервісу для українців у Британії
Посол повідомив, що обговорив можливість залучення до роботи в паспортному сервісі українців із досвідом роботи з документами, які вже перебувають у Великій Британії
Найкоментованіше
- У Раді пропонують "ускладнити життя" ухилянтам
- У The Telegraph вважають, що Трамп може вийти з мирного процесу
- Зеленський дав обнадійливу заяву щодо закінчення війни
- У ТЦК пояснили, коли військового звільнять від відповідальності за СЗЧ
- Учасниця двох Олімпіад з України прийняла російське громадянство
Найчитаніше
- Сімейний "бізнес": На Волині батько з двома синами незаконно вирощували та обробляли тютюн на 11 млн грн
- Поліція повідомила деталі вбивства військового ТЦК у Львові
- На Львівщині затримано голову сільської ради зі спільником
- У Львові чоловік вбив військослужбовця ТЦК
- Смертельна ДТП під Городком: Водій BMW X5 під час обгону спричинив масову аварію, загинув 33-річний чоловік
Коментарі