Росія хоче підірвати ЗАЕС - Зеленський
Глава держави назвав причини
Росія має намір підірвати Запорізьку атомну електростанцію для дестабілізації ситуації в Україні. Президент України Володимир Зеленський вважає, що влада рф може зробити ще для того, щоб світ тиснув на Київ, вимагаючи зупинити цей конфлікт. Таку заяву він зробив в інтерв’ю американському телеканалу NBC News.
«Росія хоче підірвати (Запорізьку – ред.) АЕС. Тому що, так само як і з (Каховською – ред.) дамбою, вони не зацікавлені в безпековій ситуації в Україні. Їм постійно потрібна дестабілізація тут, і вони хочуть, щоб світ тиснув на Україну зупинити цей конфлікт», – сказав глава держави.
За словами Зеленського, передача Україні західної техніки невеликим партіями лише продовжує тривалість російсько-української війни.
«Якщо нам масово передадуть військове обладнання, яке зараз перебуває на балансі у наших партнерів, ми швидше переможемо», – додав Президент.
Нагадаємо, що українців попереджатимуть про атаки ракетами та дронами онлайн.
Як повідомляв Укрінформ, раніше Зеленський заявив, що якщо контрнаступ українських захисників буде успішним, то росія програє цю війну.
varta1.com.ua: Новини
Поліціянтам в Україні підвищать зарплати
Метою ухвалення законодавчого акта є закріплення мінімального, гарантованого рівня посадового окладу поліціянта
Президент розповів, хто представлятиме Україну на переговорах зі США у Саудівській Аравії
Україну на переговорах з американською делегацією у Саудівській Аравії представлятимуть четверо високопосадовців
Словаччина вже не розраховує на постачання російського газу через Україну
У словацькій компанії SPP не підтвердили створення дочірньої компанії в Україні для організації транзиту російського газу
Найкоментованіше
- Військових після СЗЧ спершу відправляють у найгарячіші точки фронту, - Сирський
- У FT вважають, що переговори з Трампом принесли невдачу для Зеленського
- "На щиті" додому повертається молодий Захисник зі Львівщини
- Розʼяснення про обмеження пільгових поїздок у Львові
- СБУ затримала двох зрадників, які звітували ворогу про наслідки удару «Орєшніком» по Львівщині
Найчитаніше
- "На щиті" додому повертається молодий Захисник зі Львівщини
- Військових після СЗЧ спершу відправляють у найгарячіші точки фронту, - Сирський
- Комунальники зі Львова розповіли, що зараз побачили в старих будинках у центрі Києва (ФОТО)
- На фронті загинули два воїни з однієї громади Львівщини
- СБУ виявила понад 300 тис дол США під час обшуків у очільниці районної ВЛК
Коментарі