Росія хоче укріпити кордон підрозділами прикордонників фсб (АУДІО)
Підрозділи планують розмістити у Брянській, Курській та Бєлгородській областях
Росія збирається посилити укріплення кордону з Україною прикордонниками Федеральної служба безпеки. Для цього у рф вже формують загони з військовослужбовців підрозділів прикордонної служби фсб.
Про це стало відомо Головному управлінню розвідки Міністерства оборони України завдяки перехопленій телефонній розмові між двома російськими загарбниками.
Як зазначається, в росії формуються загони особового складу з підрозділів прикордонної служби фсб. Таким чином вони хочуть посилити укріплення кордону. Підрозділи планують розмістити у Брянській, Курській та Бєлгородській областях.
Про це свідчіть перехоплена нашими розвідниками розмова двох окупантів, які проходять службу на території окупованої Абхазії.
“У діалозі між кадровиком сухумського прикордонного загону капітаном юсібовим та прапорщиком зімсковим, який проходить службу в прикордонній заставі міста Очамчире, йдеться про формування списків для відправки на російсько-український кордон “на постоянку”, - розповіли в ГУР.
Читайте також: західні аналітики розповіли про сценарії війни в Україні у 2024 році
Самі ж окупанти кажуть, що “живуть одним днем та не мають жодних перспектив”.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
В Україні запровадять обовʼязковий техогляд для всіх авто
Євросоюз нам поставив цей критерій змін до кінця 2027 року
В Одесі затримали таксиста, який коригував обстріли міста під час поїздок
Місцевий житель під прикриттям пасажирських перевезень збирав дані про локації Сил оборони та енергооб’єкти для фсб
Уряду пропонують блокування азартних ігор для військових
На вебсайті Міністерства цифрової трансформації оприлюднили проєкт постанови Кабміну, який передбачає обмеження участі військовослужбовців в азартних іграх. Документ пропонує створити механізм повного блокування доступу до гральних закладів та онлайн-казино для понад 1 млн захисників через синхронізацію реєстрів.
Найкоментованіше
- В Україні хочуть забрати бронь від мобілізації у багатодітних чоловіків
- У Держприкордонслужбі попередили про ймовірний наступ росіян
- РФ готується до мобілізації, - Служба зовнішньої розвідки України
- На Львівщині викрили схему ухилення від мобілізації через фіктивний вступ до коледжу
- Зеленський запропонував РФ перемир'я в повітрі за "заморозку" війни
Найчитаніше
- В Україні хочуть забрати бронь від мобілізації у багатодітних чоловіків
- На Одещині мама насмерть збила 1-річного сина
- На Львівщині біля лісу виявили жінку без свідомості, яка три дні вважалася зниклою
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який з 2023 року вважався безвісти зниклим
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який вважався безвісти зниклим на Курщині
Коментарі