росія хоче захопити Куп'янськ до березня, - Forbes
До дня президентських виборів
Про це пише Forbes.
«РФ планує до березня 2024 року повністю захопити Донецьку та Луганську області та частину Харківської області до річки Оскіл», – пояснили в Українському центрі оборонних стратегій.
Такий термін пояснюється тим, що саме тоді в Росії відбудуться псевдовибори, на яких Путін перепризначить себе «президентом». «Шматочок Харківщини був би подарунком Путіну на день виборів від російської армії в Україні», – пише Forbes.
Читайте також: У київському метро медики злякалися допомагати військовому із контузією
«Ця ситуація дає Росії змогу застосовувати добре відомий підхід: систематичне знищення міських територій, роблячи їх незахищеними», — пояснила українська аналітична група Frontelligence Insight. За їхніми словами, ефект артилерійського шквалу вже помітний навколо Куп’янська.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
В Україні запровадять обовʼязковий техогляд для всіх авто
Євросоюз нам поставив цей критерій змін до кінця 2027 року
В Одесі затримали таксиста, який коригував обстріли міста під час поїздок
Місцевий житель під прикриттям пасажирських перевезень збирав дані про локації Сил оборони та енергооб’єкти для фсб
Уряду пропонують блокування азартних ігор для військових
На вебсайті Міністерства цифрової трансформації оприлюднили проєкт постанови Кабміну, який передбачає обмеження участі військовослужбовців в азартних іграх. Документ пропонує створити механізм повного блокування доступу до гральних закладів та онлайн-казино для понад 1 млн захисників через синхронізацію реєстрів.
Найкоментованіше
- У школах перевірятимуть військові документи 17-річних хлопців, - МОУ
- На Львівщині затримали представників релігійної течії, які намагалися вбити опонента-християнина
- Буданов уточнив "червоні лінії" в переговорах з росією
- Європа готується до затяжної війни в Україні, - NYT
- У центрі Львова 20-річний молодик побив перехожого до тяжкого стану
Найчитаніше
- До України з Німеччини екстрадовано лідера злочинної організації
- З російського полону повертаються четверо воїнів зі Львівщини
- Телефонний номер Ірини Фаріон, яку вбили у 2024 році, став активним у Telegram
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який з 2025 року вважався безвісти зниклим
- У Львові під час конфлікту сталося вбивство
Коментарі