росія керується власною логікою щодо нових масованих ракетних атак
Зберігається ризик нових атак
В Україні зберігається ризик нових масованих ракетних атак зі сторони Росії, але ніхто не знає, коли буде наступна, бо агресор керується власною логікою. Про це в ефірі телемарафону заявив представник Головного управління розвідки Міноборони України Андрій Юсов.
Не варто прив'язуватись до якихось дат чи календаря у контексті нових ракетних атак зі сторони Росії.
Він зазначив, шо «імперія зла» керується власною логікою при нанесенні атак.
«Ми бачимо, що удари можуть бути пов'язані з датами або подіями, наприклад — засідання ООН... можуть бути у понеділок, середу або четвер... а можуть бути не пов'язані, а обрані за якоюсь іншою логікою, зокрема військовою чи внутрішньополітичною на території РФ», - сказав він.
Юсов додав, що ця зима вже стала напруженою для українців, але вона зробить народ сильнішим ніж раніше. Він зауважив, що Кремль не приховує, що буде надалі намагатись зруйнувати українську енергетичну систему.
«Україна готується до цього і шляхом посилення ППО та посилення енергетичної безпеки. Ми маємо бути готові, підстав розслаблятися немає», - додав представник ГУР.
Нагадаємо, в Уряді заговорили про великий наступ росії.
varta1.com.ua: Новини
На переговорах категорично не можна обговорювати скорочення ЗСУ, це єдина гарантія існування України, - політик Палатний
Під час майбутніх перемовин в жодному разі не можна обговорювати скорочення Збройних сил України та військово-промислового комплексу
Рютте не проти відновити відносини з Москвою після війни
Після завершення війни із росією хочуть крок за кроком відновити нормальні відносини
Залужний анонсував запуск паспортного сервісу для українців у Британії
Посол повідомив, що обговорив можливість залучення до роботи в паспортному сервісі українців із досвідом роботи з документами, які вже перебувають у Великій Британії
Найкоментованіше
- Сімейний "бізнес": На Волині батько з двома синами незаконно вирощували та обробляли тютюн на 11 млн грн
- У Раді пропонують "ускладнити життя" ухилянтам
- У The Telegraph вважають, що Трамп може вийти з мирного процесу
- У Львові чоловік вбив військослужбовця ТЦК
- Зеленський дав обнадійливу заяву щодо закінчення війни
Найчитаніше
- Сімейний "бізнес": На Волині батько з двома синами незаконно вирощували та обробляли тютюн на 11 млн грн
- Поліція повідомила деталі вбивства військового ТЦК у Львові
- На Львівщині затримано голову сільської ради зі спільником
- Смертельна ДТП під Городком: Водій BMW X5 під час обгону спричинив масову аварію, загинув 33-річний чоловік
- У Львові чоловік вбив військослужбовця ТЦК
Коментарі