Росія перегруповує війська, що очікувати
Військовий експерт Олег Жданов надав своє пояснення
З минулої доби спостерігається тенденція до зниження активності бойових дій і зниження активності у ракетних ударах. Про це повідомив військовий експерт Олег Жданов на своєму «YouTube»-каналі.
«Якщо зауважили, кількість повітряних тривог поменшала, вони вже не поширюються практично на всю Україну, за винятком одного-двох разів на тиждень. В основному це стосується деяких груп областей, і прильотів самих ракет поменшало. Про що це каже? Ще один спад в активності російської федерації. Зараз за багатьма напрямами йде перегрупування російських військ: це Запорізький напрямок, Донецький напрямок», — сказав експерт.
Перегрупування російських військ може закінчитися за кілька днів, а тоді можливе посилення бойових дій.
«Подивимося після закінчення перегрупування, воно може закінчитися за кілька днів, і, цілком можливо, що зросте активність російських військ і на суші, й у повітрі», — додав Жданов.
Нагадаємо, повідомлено про підозру 9 ексвійськовим, які перейшли на бік ворога.
varta1.com.ua: Новини
На переговорах категорично не можна обговорювати скорочення ЗСУ, це єдина гарантія існування України, - політик Палатний
Під час майбутніх перемовин в жодному разі не можна обговорювати скорочення Збройних сил України та військово-промислового комплексу
Рютте не проти відновити відносини з Москвою після війни
Після завершення війни із росією хочуть крок за кроком відновити нормальні відносини
Залужний анонсував запуск паспортного сервісу для українців у Британії
Посол повідомив, що обговорив можливість залучення до роботи в паспортному сервісі українців із досвідом роботи з документами, які вже перебувають у Великій Британії
Найкоментованіше
- У Львові стався теракт, є загиблі та постраждалі (ФОТО, ВІДЕО)
- Заступниця керівника ОП закликає обмежити Telegram
- Уряд Південної Кореї вимагає від російського консульства зняти "переможний" банер
- У Польщі затримали українця, який організував торгівлю людьми
- Володимир Зеленський зізнався, що перші два роки війни провів у бункері
Найчитаніше
- Мама підозрюваної у теракті у Львові розповіла про свою доньку
- На Львівщині трагічно загинули двоє військовослужбовців навчального центру
- У Польщі затримали українця, який організував торгівлю людьми
- На трасі М-30 зупинили вантажівку з фальшивими номерами
- Уряд Південної Кореї вимагає від російського консульства зняти "переможний" банер
Коментарі