Росія перекинула на Херсонщину “кадирівців”
Генштаб повідомив ситуацію на фронті
На окуповану Херсонщину прибув підрозділ так званих “кадирівців” чисельністю до 1300 осіб.
Про це повідомив Генеральний Штаб ЗСУ у ранковому зведенні 10 вересня.
“Для посилення російського угруповання на тимчасово захоплених територіях Херсонської області прибув сформований за національною ознакою підрозділ так званих “кадирівців”, чисельністю до 1300 осіб”, — йдеться у повідомленні.
У зведенні також йдеться, що протягом доби ворог завдав 13 ракетних та 23 авіаудари. Постраждала інфраструктура в районах населених пунктів Великі Проходи, Авдіївка, Невельське, Мар’їнка, Велика Новосілка, Нескучне, Вільне Поле, Полтавка, Малі Щербаки, Білогір’я, Тернові Поди, Благодатне, Сухий Ставок, Костромка та Безіменне.
На Волинському та Поліському напрямках обстановка без суттєвих змін.
На Сіверському напрямку ворог завдав авіаударів по об’єктах цивільної та військової інфраструктури в районах населених пунктів Славгород і Велика Писарівка Сумської області.
На інших напрямках російські окупанти обстріляли військову та цивільну інфраструктуру із танків, бойових машин, ствольної та реактивної артилерії:
- на Харківському напрямку — у районах населених пунктів Дмитрівка, Прудянка, Золочів, Соснівка, Дуванка, Уди, Липці, Перемога, Момотове, Борщова;
- на Слов’янському напрямку — у районах населених пунктів Слов’янськ, Долина, Краснопілля, Велика Комишуваха, Микільське, Дібрівне;
- на Краматорському напрямку — біля Серебрянки, Кривої Луки, Сидорового, Григорівки, Івано-Дар’ївки та Спірного;
- на Бахмутському напрямку — у районах населених пунктів Зайцеве, Миколаївка Друга, Весела Долина, Соледар, Бахмутське, Бахмут і Яковлівка;
- на Авдіївському напрямку обстрілів із мінометів та ствольної артилерії зазнали Красногорівка, Авдіївка, Опитне, Водяне, Карлівка та Первомайське;
- на Новопавлівському напрямку — у районах населених пунктів Мар’їнка, Новомихайлівка, Микільське, Вугледар, Шевченко, Велика Новосілка, Богоявленка, Нескучне, Времівка;
- на Запорізькому напрямку — в районах населених пунктів Новоандріївка, Гуляйполе, Чарівне, Новосілка, Щербаки, Вільне Поле, Малинівка, Оріхів, Новопіль;
- на Південнобузькому напрямку ворог продовжив обстріли вздовж лінії зіткнення. Крім того, ворог вів розвідку з БпЛА — зафіксовано 36 вильотів.
Сили оборони успішно відбили атаки противника в районах населених пунктів Зайцеве, Весела Долина, Соледар, Бахмут та Первомайське.
Авіація Сил оборони здійснила 33 удари — знищено склад боєприпасів, завдано ураження по майже 25 опорних пунктах та місцях скупчення живої сили і техніки.
За добу ЗСУ уразили 18 пунктів управління різного рівня, районів зосередження живої сили противника, засобів ППО та РЕБ, артилерійських підрозділів та понад 20 складів з боєприпасами та паливо-мастильними матеріалами. Підрозділи ППО на різних напрямках знищили два БпЛА та одну керовану авіаційну ракету.
Нагадаємо, розпочалася нова стадія війни: що це означає.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
В Україні запровадять обовʼязковий техогляд для всіх авто
Євросоюз нам поставив цей критерій змін до кінця 2027 року
В Одесі затримали таксиста, який коригував обстріли міста під час поїздок
Місцевий житель під прикриттям пасажирських перевезень збирав дані про локації Сил оборони та енергооб’єкти для фсб
Уряду пропонують блокування азартних ігор для військових
На вебсайті Міністерства цифрової трансформації оприлюднили проєкт постанови Кабміну, який передбачає обмеження участі військовослужбовців в азартних іграх. Документ пропонує створити механізм повного блокування доступу до гральних закладів та онлайн-казино для понад 1 млн захисників через синхронізацію реєстрів.
Найкоментованіше
- Громадянина Німеччини, який приїхав провідати родичів, мобілізували на Буковині - нардеп
- Скасування математики на НМТ викликало скандал в Україні
- На вʼїзді до Львова підпірна стінка вже наполовину готова
- Зеленський повідомив, що готовий просто зараз почати прямі перемовини з Путіним
- В Україні запустили нову дорогу до кордону з Польщею стратегічного значення
Найчитаніше
- Громадянина Німеччини, який приїхав провідати родичів, мобілізували на Буковині - нардеп
- У Києві водій влетів у пішохідну зону, багато загиблих
- На Львівщині у ДТП автомобіль опинився у кюветі
- Оцифрування трудових книжок просять відтермінувати до завершення воєнного стану
- На Донеччині загинув Герой зі Львівщини Ігор Жук
Коментарі