Росія перемістила винищувачі з ракетами, які неможливо знищити

«Кинджали»

Росія перебазувала три літаки МіГ-31, оснащені гіперзвуковими ракетами «Кинджал», на аеродром Чкаловськ, що у Калінінградській області. Про це у четвер, 18 серпня, повідомили у Міноборони РФ.

Під час польоту було відпрацьовано взаємодію з винищувальною авіацією шостої армії Військово-повітряних сил росії, а також із системами протиповітряної оборони та морською авіацією Балтійського флоту.

«На аеродромі Чкаловськ буде організовано цілодобове бойове чергування літаків МіГ-31 та гіперзвуковим авіаційним комплексом «Кинджал»», — додали у відомстві.

Це найновіший тип ракет, які має на озброєнні Росія, їх було випущено усього декілька десятків.

Тактико-технічні характеристики цієї ракети не дозволяють існуючим у Збройних силах України засобам протиповітряної оборони ефективно виявляти та знищувати її.

Нагадаємо, росія використовує ракети, які неможливо знищувати.

varta1.com.ua: Новини

Коментарі

Читайте також

Найкоментованіше

  1. На Тернопільщині знайшли мертвим 30-річного чоловіка, якого, як повідомили в поліцію його рідні, забрали з вулиці працівники ТЦК
  2. Українських дівчат треба зі школи готувати до захисту Батьківщини – радниця з гендерних питань ЗСУ
  3. У Львові сталася масштабна ДТП (ФОТО)
  4. Військові припускають, що командування може достроково завершити Курську операцію
  5. Зеленський уточнив, в який момент запрацює тиша

Найчитаніше

  1. У львівській лікарні у реанімації перебуває 17-річний юнак з важким захворюванням
  2. Пошуки трирічного хлопчика, якого всю ніч шукали сотні людей, увінчалися успіхом: дитину знайшли біля річки (ФОТО)
  3. Сьогодні перестало битися серце військовослужбовця Василя Мацька з Львівщини
  4. На війні загинув Герой зі Львівщини Василь Маркевич
  5. У водоймах біля Львова працюють водолази з метою пошуку безвісти зниклої жінки (ФОТО)