росія піде у наступ найближчим часом

Дата відома, але її не називають

Росія піде у наступ найближчим часом, дата відома, але називати її не можна. Про це в ефірі Novyny.live сказав голова Мукачівської районної державної адміністрації Сергій Гайдай.

Він відмовився назвати конкретну дату, бо українське телебачення дивляться і росіяни «і потім аналізують кожний ефір, кожний виступ».

«Але це найближчим часом, вже зовсім недовго залишилось для того, щоб офіційно керівники обласних адміністрацій мають прозвітувати, що все, все закінчили, все зробили. Військові інженери присутні на містах, вони так само контролюють, щось допомагають», - сказав посадовець.

Завдання обласних військових адміністрацій – «будувати, але не планувати ці захисні споруди», але при кожній адміністрації має бути військовий інженер, який говорить, можливо, десь трохи змінити мапу.

Читайте також: окупанти створюють нове угруповання в понад 100 тисяч осіб для ймовірного наступу

«Вони накопичують зараз сили, засоби. Я не виключаю, що оцей теракт, який відбувся в Крокусі, це якраз так само буде однією з мотивацій для посилення мобілізації на Росії. І далі набирають війська для того, щоб рухатись вперед. Тим паче, що весь світ знає, що є певна політична криза в Сполучених Штатах. І з-за того ми недоотримуємо певну зброю чи ППО, чи наступального, чи оборонного характеру», - додав Гайдай.

varta1.com.ua: Новини

Ольга Чобіт