Росія продовжує завозити озброєння до білорусі для ракетних обстрілів України — Генштаб
Росія поставляє на територію республіки ракети типу «Іскандер», С-300, С-400
З білорусі продовжують поставляти боєприпаси для російської армії, яка воює на сході України, а росія завозить до білорусі ракети різних типів, якими потім обстрілює українську територію.
Про це на брифінгу в Медіацентрі «Україна-Укрінформ» заявив заступник начальника Головного оперативного управління Генерального штабу ЗСУ Олексій Громов.
«На даний час, дійсно, тривають переміщення боєприпасів, насамперед до артилерійських систем, з баз складів з території республіки білорусь до російських окупаційних військ, які намагаються виконати свої стратегічні завдання на сході нашої країни. Відповідно російська федерація на територію республіки білорусь поставляє ракети типу «Іскандер», С-300, С-400, якими надалі з території білорусі здійснює обстріл наших населених пунктів, нашої інфраструктури. Це дійсно є», — сказав Громов.
За його словами, порівняно зі складами центральних військових округів збройних сил РФ на складах білорусі кращі умови зберігання боєприпасів, а також менше плече підвезення.
Громов також зауважив, що наразі немає інформації про те, чи робила білорусь спроби налагодити комунікацію з Генштабом ЗСУ.
varta1.com.ua: Новини
Поліціянтам в Україні підвищать зарплати
Метою ухвалення законодавчого акта є закріплення мінімального, гарантованого рівня посадового окладу поліціянта
Президент розповів, хто представлятиме Україну на переговорах зі США у Саудівській Аравії
Україну на переговорах з американською делегацією у Саудівській Аравії представлятимуть четверо високопосадовців
Словаччина вже не розраховує на постачання російського газу через Україну
У словацькій компанії SPP не підтвердили створення дочірньої компанії в Україні для організації транзиту російського газу
Найкоментованіше
- Сімейний "бізнес": На Волині батько з двома синами незаконно вирощували та обробляли тютюн на 11 млн грн
- У Раді пропонують "ускладнити життя" ухилянтам
- У The Telegraph вважають, що Трамп може вийти з мирного процесу
- У Львові чоловік вбив військослужбовця ТЦК
- Зеленський дав обнадійливу заяву щодо закінчення війни
Найчитаніше
- Сімейний "бізнес": На Волині батько з двома синами незаконно вирощували та обробляли тютюн на 11 млн грн
- Поліція повідомила деталі вбивства військового ТЦК у Львові
- На Львівщині затримано голову сільської ради зі спільником
- Смертельна ДТП під Городком: Водій BMW X5 під час обгону спричинив масову аварію, загинув 33-річний чоловік
- У Львові чоловік вбив військослужбовця ТЦК
Коментарі