Росія залучатиме неповнолітніх для участі у війні з Україною (документ)

«Юнармія» воюватиме з українцями

Керівництво Кремля розглядає можливість залучення до бойових дій неповнолітніх громадян РФ. Про це повідомляє Головне управління розвідки Міністерства оборони України.

Відповідний наказ «Про організацію залучення членів військово-патріотичного громадського руху «Юнармія» до проведення спеціальної операції на території України» підписав міністр оборони РФ Шойгу.

У наказі йдеться про підготовку звітності потенційного людського резерву у віці 17–18 років для залучення до бойових дій у складі окупаційної армії. Контроль за виконанням наказу покладено на начальника головного військово-політичного управління ЗС РФ Геннадія Жидко.

«Юнармія» — російська дитячо-юнацька мілітарна організація при Міністерстві оборони РФ. Вирізняється радикальною пропагандистською роботою серед російської молоді.

Членами організації стають діти з 8 років.

Аналогічні дії проводилися військовим керівництвом нацистської Німеччини під час Другої світової війни. З 1943 року учні старших класів в підрозділах «Гітлер’югенду» залучалися до служби в зенітно-артилерійських частинах. А з вересня 1944 по січень 1945 року на службу в гітлерівську армію було залучено 150 000 неповнолітніх дівчат.

Читайте також