росія запустила фейк, що Зеленський придбав віллу за 8 млн євро
Віллу Геббельса
Російська пропаганда запустила фейк, нібито президент України Володимир Зеленський придбав віллу за 8 млн євро. Про це повідомляє Центр протидії дезінформації.
За інформацією роспропаганди, Володимир Зеленський купив віллу гітлерівського міністра пропаганди Геббельса за 8 млн євро. Нерухомість нібито була придбана компанією Film Heritage Inc, яка пов'язана з українським президентом.
«Центр встановив, що першоджерелом цієї інформації є нібито колишня співробітниця консалтингової компанії ВІМ Сабіна Мелс. Проте встановити особу Сабіни Мелс та її приналежність до BIM не вдалося, що ставить під сумнів існування такої особи», - пише ЦПД.
Фейк про віллу поширили ворожі ресурси, зокрема нігерійське видання Independent та вебсайт OKV e.V., які є проросійськими. Раніше нігерійські видання вже були причетними до розповсюдження фейків про В. Зеленського, зокрема видання PUNCH.
Читайте також: Головнокомандувач ЗСУ відреагув на заяву про мобілізацію, через яку оскадалилася його помічниця
«Рашисти не полишають спроб дискредитувати Зеленського, а поширюючи свою брехню від імені фейкових іноземних видань, вони намагаються надати їй більшої достовірності», - йдеться у повідомленні.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
В Україні запровадять обовʼязковий техогляд для всіх авто
Євросоюз нам поставив цей критерій змін до кінця 2027 року
Після ударів РФ ЄС підтвердив посилення підтримки України
ЄС надає підтримку по всій Україні, щоб вона змогла витримати і пережити цю війну терору
Зеленський оцінив роботу ППО під час нічної російської атаки
Зеленський додав, що проблему нестачі перехоплювачів для балістики він обговорив на зустрічі з нідерландським прем'єром
Найкоментованіше
- У школах перевірятимуть військові документи 17-річних хлопців, - МОУ
- На Львівщині затримали представників релігійної течії, які намагалися вбити опонента-християнина
- Буданов уточнив "червоні лінії" в переговорах з росією
- Європа готується до затяжної війни в Україні, - NYT
- У центрі Львова 20-річний молодик побив перехожого до тяжкого стану
Найчитаніше
- До України з Німеччини екстрадовано лідера злочинної організації
- З російського полону повертаються четверо воїнів зі Львівщини
- Телефонний номер Ірини Фаріон, яку вбили у 2024 році, став активним у Telegram
- У Львові під час конфлікту сталося вбивство
- Українцям радять готуватися до можливих найгірших сценаріїв у енергетичній системі
Коментарі