Росія збільшила кількість живої сили під Бахмутом - Міноборони

Яка зараз ситуація в місті

ФОТО: ілюстративне

У Міністерстві оборони України заявили, що на Бахмутському напрямку росіяни розуміють, що не можуть перемогти якістю, тому збільшуть кількість особового складу та сподіваються на перевагу у важкій артилерії.

Про це написала заступник міністра оборони Ганна Маляр у Telegram.

«На Бахмутському напрямку тривають дуже жорсткі бої. Ворог не може перемагати якістю, тому бере кількістю. Зокрема, збільшив присутність військ на Бахмутському напрямку на декілька тисяч осіб та намагається використовувати перевагу у важкій артилерії і кількості снарядів», - зазначила вона. 

За словами Маляр, російські війська продовжують атакувати ціною великих втрат, які «неспівмірно перевищують» наші втрати.  

 «У місті Бахмут вони перетворюють будівлі на попіл. Залишають лише фундамент, який неможливо обороняти. Разом з тим, наші війська утримують у Бахмуті рубежі району »Літак«. У передмісті Бахмута сьогодні темпи просування наших військ дещо знижені. Водночас, ворогу не вдається повернути втрачені позиції. Наші воїни відбивають всі атаки ворога на цьому напрямку», - повідомила заступник міністра оборони України. 

Читайте також: ЗСУ перехоплюють ініціативу на Бахмутському напрямку і просуваються далі.

Вона підкреслила, що оборона Бахмута та передмістя свої військові задачі виконує: «Ворога нищать, наступальний ворожий потенціал знижують, час для інших заплановани дій виграють».

varta1.com.ua: Новини

Ілона Мартинюк