Росія збільшує кількість військових і продовжує наступати
Окупанти зосереджують сили на п'яти напрямках
Російські окупанти нарощують чисельність особового складу та продовжують засереджуватись на наступі на п'яти напрямках - Куп'янському, Лиманському, Бахмутському, Авдіївському та Шахтарському напрямках.
Про це повідомляє Генеральний штаб Збройних сил України у вечірньому зведенні 24 лютого.
Зокрема, на Куп'янському та Лиманському напрямках противник провів декілька безуспішних наступальних дій. Зокрема, в районах Серебрянського лісництва та населених пунктів Верхньокам’янське і Роздолівка Донецької області.
На Бахмутському напрямку противник продовжує атакувати позиції українських військ, здійснив декілька безуспішних наступів поблизу населених пунктів Дубово-Василівка, Берхівка та Залізнянське. Ворог активно веде повітряну розвідку для коригування вогню артилерії.
На Авдіївському та Шахтарському напрямках противник вів наступ в районах населених пунктів Первомайське, Невельське, Мар'їнка - успіху не мав.
«На Волинському, Поліському, Сіверському та Слобожанському напрямках оперативна обстановка залишається без суттєвих змін. Ознак формування наступальних угруповань противника не виявлено», - зазначили в Генштабі.
Раніше повідомлялося, що може завадити перемозі України цього року.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
В Україні запровадять обовʼязковий техогляд для всіх авто
Євросоюз нам поставив цей критерій змін до кінця 2027 року
В Одесі затримали таксиста, який коригував обстріли міста під час поїздок
Місцевий житель під прикриттям пасажирських перевезень збирав дані про локації Сил оборони та енергооб’єкти для фсб
Уряду пропонують блокування азартних ігор для військових
На вебсайті Міністерства цифрової трансформації оприлюднили проєкт постанови Кабміну, який передбачає обмеження участі військовослужбовців в азартних іграх. Документ пропонує створити механізм повного блокування доступу до гральних закладів та онлайн-казино для понад 1 млн захисників через синхронізацію реєстрів.
Коментарі