Росіянам не дозволять знищувати українських комарів (ФОТО)
Митники затримали партію російських фумігаторів, які ввозилися як турецькі
Київська митниця затримала 2,5 тонни російських фумігаторів, які ввозилися як турецькі.
Як повідомляє Державна митна служба України, Київською митницею викрито намагання ввезти в Україну 2,5 тонни виготовлених в росії електричних фумігаторів від комарів за неправдивими документами в частині справжнього походження товару.
Згідно з поданою до митного оформлення декларацією, зі Стамбулу на адресу чернігівського підприємства прямувало 50 тисяч фумігаторів виробництва Туреччини.
Однак під час перевірки вантажу київськими митниками на картонних коробках з товаром було виявлено пакувальний матеріал виробництва РФ, написи «ОТК» російською мовою, QR-код на коробках, при розшифруванні якого з’являлося посилання на веб-сторінку російського сайту, а також вже знайомий митникам артикул.
За результатами аналізу наявних баз даних митники встановили, що рік тому це ж підприємство ввозило товар з таким же артикулом, і того разу підприємство декларувало країну виробництва росію.
Отже, наявні всі ознаки приналежності товару російському виробнику, а не турецькому, як зазначили імпортери в документах.
За фактом ввезення товару за неправдивими документами Київською митницею складено протокол про порушення митних правил за ч. 1 ст. 483 Митного кодексу України.
Фумігатори вартістю 21 500 доларів США вилучено до винесення судом рішення у справі.
Як повідомлялося, в Україні арештовано активи компанії, якою володіли особи з оточення путіна.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
На Прикарпатті судитимуть суддю, яка на смерть збила пішохода
Унаслідок ДТП один із чоловіків загинув на місці, інший отримав тілесні ушкодження
У Києві через недбалість лікаря пацієнт осліпнув на одне око
Дії лікаря-отоларинголога кваліфіковано як неналежне виконання медичним працівником своїх професійних обов’язків
На Львівщині чоловік зґвалтував 13-річну племінницю
На початку червня 2025 року вночі в одному з сіл Яворівського району засуджений напідпитку зґвалтував свою племінницю
Найкоментованіше
- Україні доведеться визнати територіальні втрати, - Мерц
- У Чернівцях скасували концерт Анастасії Приходько, яка заявила, що вона говорить “київською російською мовою”
- Європа готується до затяжної війни в Україні, - NYT
- Європейська країна позбавлятиме українців соціальної допомоги за відмову виходити на роботу
- У Тернополі бійка між неповнолітніми дівчатами завершилася ножовим пораненням
Найчитаніше
- У Львові у парку знайшли мертве немовля
- Львів 29 квітня попрощається із двома захисниками та захисницею України
- До України з Німеччини екстрадовано лідера злочинної організації
- На Львівщині відбувся акт вандалізму над фігурою Матері Божої
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який вважався безвісти зниклим з 2023 року
Коментарі