Росіяни атакували Україну «Кинджалами»: у Повітряних силах повідомили про збиття та влучання
Пуски здійснювались з повітряного простору Тульської та Липецької областей
У п'ятницю, 11 серпня, близько 10:00 години, росія запустила чотири аеробалістичні ракети Х-47 «Кинджал». Сили ППО збили одну аеробалістичну ракету. Про це повідомили у Командуванні Повітряних сил ЗСУ.
«Противник здійснив пуски чотирьої аеробалістичних ракет Х-47 »Кинджал« з чотирьох літаків МіГ-31К. Пуски здійснювались з повітряного простору Тульської та Липецької областей РФ», - повідомляють у ПС.
Зазначається, що ворожі цілі заходили в повітряний простір України з північного напрямку, прямуючи на південний-захід у район аеродрому Коломия Івано-Франківської області.
Одну ракету Х-47 вдалося знищити в межах Київської області.
«Решта вдарили неподалік аеродрому. Уражено об’єкти цивільної інфраструктури. Є влучання однієї з ракет у житловий сектор», - додали у Командуванні.
Раніше повідомлялося, що внаслідок ранкової ракетної атаки на Івано-Франківщину загинула дитина. Важкі травми отримав 8-річний хлопчик, який помер у лікарні.
Медики робили все можливе, але, на жаль, врятувати життя дитині не вдалося. Співчуття рідним!
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
В Україні запровадять обовʼязковий техогляд для всіх авто
Євросоюз нам поставив цей критерій змін до кінця 2027 року
В Одесі затримали таксиста, який коригував обстріли міста під час поїздок
Місцевий житель під прикриттям пасажирських перевезень збирав дані про локації Сил оборони та енергооб’єкти для фсб
Уряду пропонують блокування азартних ігор для військових
На вебсайті Міністерства цифрової трансформації оприлюднили проєкт постанови Кабміну, який передбачає обмеження участі військовослужбовців в азартних іграх. Документ пропонує створити механізм повного блокування доступу до гральних закладів та онлайн-казино для понад 1 млн захисників через синхронізацію реєстрів.
Найкоментованіше
Найчитаніше
- На Львівщині знайшли мертвим зниклого чоловіка
- Опублікувано відео моменту смертельної ДТП у Львові
- У Львові сталася смертельна автопригода
- У Львівській області в електричці затримали військового, який планував втекти до Польщі
- Стало відомо про загибель Героя зі Львівщини, який вважався безвісти зниклим з 2025 року
Коментарі