Росіяни готуються до штурмів: яка зараз ситуація у Вовчанську
Окупанти продовжують атакувати позиції Сил оборони України
На Харківщині ситуація залишається дуже напруженою. Російські загарбники до штурмів у Вовчанську. Про це повідомляє прес-служба операційної зони ОТУ «Харків».
«У Вовчанську ворог здійснює підготовку до проведення штурмових дій в кварталі багатоповерхової забудови та у районі Агрегатного заводу. З цією метою противник залучив додатковий особовий склад загону »Шторм« 153-го танкового полку 47-ї танкової дивізії, провів заходи логістичного забезпечення», - йдеться у повідомленні.
Також у ЗСУ зазначають, що за минулу добу українські воїни на цьому напрямку знищили чи пошкодили 56 одиниць озброєння та військової технікиворога. зокрема 1 танк, 1 ББМ, 4 артилерійських системи, 25 автомобілів, 5 одиниць спеціальної техніки, 20 БпЛА.
Читайте також: у Третій штурмовій бригаді заявили про різку зміну ситуації в районі Часового Яру
Також знищено 67 укриттів особового складу противника, 1 стартовий майданчик запуску БпЛА, 2 місця зберігання боєкомплекту.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
В Україні запровадять обовʼязковий техогляд для всіх авто
Євросоюз нам поставив цей критерій змін до кінця 2027 року
В Одесі затримали таксиста, який коригував обстріли міста під час поїздок
Місцевий житель під прикриттям пасажирських перевезень збирав дані про локації Сил оборони та енергооб’єкти для фсб
Уряду пропонують блокування азартних ігор для військових
На вебсайті Міністерства цифрової трансформації оприлюднили проєкт постанови Кабміну, який передбачає обмеження участі військовослужбовців в азартних іграх. Документ пропонує створити механізм повного блокування доступу до гральних закладів та онлайн-казино для понад 1 млн захисників через синхронізацію реєстрів.
Найкоментованіше
- В Івано-Франківську водійка збила дитину на самокаті
- В Україні хочуть забрати бронь від мобілізації у багатодітних чоловіків
- Опублікувано відео моменту смертельної ДТП у Львові
- У Фінляндії російській родині, яка підтримує Україну, загрожують депортацією
- У Bloomberg назвали три сценарії розвитку війни для України
Найчитаніше
- У Львівській області назвали озеро, де фахівці не рекомендують купатися
- На Львівщині через недбалість тренера дитина перебуває у тяжкому стані після утоплення
- На Львівщині знайшли мертвим зниклого чоловіка
- Опублікувано відео моменту смертельної ДТП у Львові
- У Києві 24-річний водій спричинив ДТП у якій загинула його дружина та дитина
Коментарі